Разлистете библията на спорта по телевизията за днес
- 09:34, 16.01.2021
- 23:53, 16.01.2021
- 1097
- 0
Телевизионна футболна програма:
13:00 часа: Испания, Купа на Краля, Алмерия - Алавес, Ринг
14:30 часа: Англия, Уулвърхямптън - Уест Бромич, Диема спорт 2
14:30 часа: Англия, Чемпиънши, Мидълзбро - Нотингам, Нова спорт
16:00 часа: Италия, Болоня - Верона, МАХ Спорт 3
16:30 часа: Германия, Волфсбурт - Лайпциг, Евроспорт 2
17:00 часа: Англия, Лийдс - Брайтън, Диема спорт
17:00 часа: Англия, Уест Хям - Бърлнли, Диема спорт 2
17:00 часа: Англия, Чемпиъншип, Уотфорд - Хъдърсфийлс, Нова спорт
17:00 часа: Испания, Купа на Краля, Жирона - Кадис, Ринг
17:30 часа: Нидерландия: Емен - Витес, МАХ Спорт 1
19:00 часа: Торино - Специя, МАХ Спорт 3
19:30 часа: Астън Вила - Евертън, Диема спорт 2
19:30 часа: Волфсбург - Борусия (М), Евроспорт 2
19:45 часа: Нидерландия, Спарта - ПСВ Айндховен, МАХ Спорт 4
21:45 часа: Италия, Сампдория - Удинеде, МАХ Спорт 3
22:00 часа: Англия, Лестър - Саутхямптън, Диема спорт 2
22:00 часа: Франця, Анже - Пари Сен Жермен, Ринг
01:30 часа: Аржентина, Дефенса и Хустисия - Кокимбо, МАХ Спорт 4
Телевизионна спортна програма:
10:05 часа: Спускане с шейни, Световна купа в Оберхоф, мъже, първи манш Евроспорт 2
10:50 часа: Северна комбинация, Световна купа във Вал ди Фиеме, отборно, ски скокове Евроспорт 1
11:40 часа: Спускане с шейни, Световна купа в Оберхоф, мъже, втори манш Евроспорт 2
12:00 часа: Ски алпийски дисциплини, Световна купа в Кранска гора, гигантски слалом, жени, първи манш Евроспорт 1
13:00 часа: Ски алпийски дисциплини, Световна купа във Венген, спускане, мъже Евроспорт 1
15:00 часа: Ски алпийски дисциплини, Световна купа в Кранска гора, гигантски слалом, жени, втори манш Евроспорт 1
15:00 часа: Снукър, Турнир "Мастърс", полуфинали Евроспорт 2
16:00 часа: Биатлон, Световна купа в Оберхоф, щафета, жени Евроспорт 1
17:00 часа: Ски скокове: Световна купа в Закопане, отборно състезание Евроспорт 1
19:00 часа: Баскетбол, Академик (Пд) - Берое, МАХ Спорт 2
20:00 часа: Хокей на лед, НХЛ, Ню Джърси - Бостън, МАХ Спорт 1
20:45 часа: Снукър: Турнир "Мастърс", полуфинали Евроспорт 1
21:00 часа: Волейбол, България - Австрия БНТ 3
21:45 часа: Баскетбол, Гран Канария - Тенерифе, Диема спорт
22:00 часа: UFC Fight Night: Халауей срещу Кейтар МАХ Спорт 2
00:00 часа: НБА, Сан Антонио - Хюстън, Диема спорт
Водещи новини
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни