Пан Волей оглави класирането при аматьорите

Панагюрци записаха две победи в домакинския турнир

Волейболистите на Пан Волей (Панагюрище) записаха две победи в предварителна група „Г” от трето ниво на волейболното първенство у нас при мъжете – „А” НВГ.

В тази група са 3 отбора, като освен Пан Волей участват още Родопа (Смолян) и Сливен.

Съперниците играха помежду си в рамките на един ден, като надпреварата се проведе в „Арена Асарел“ в Панагюрище.

Волейболистите на домакините първо надиграха Сливен с 3:2 гейма, а след това записаха и категорична победа над Родопа с 3:0 гейма.

Така Пан Волей оглави класирането в групата след есенния дял.

В другия мач Родопа надигра Сливен с 3:1 гейма и завърши на втора позиция, а представителите на Сливен са трети.

На другия полюс Пан - Волей се представи в отминалия кръг при юношите старша възраст.

В мач от 5-тия кръг панагюрци отстъпиха у дома срещу лидера Виктория Волей с 0:3.

В зала „Арена Асарел” пловдивчани се наложиха след 14:25, 9:25 и 23:25.

Другият областен представител в групата – Хебър също записа загуба в последния си официален мач.

Хебърци отстъпиха с 1:3 при визитата си на Строител(Пловдив).