64

Над 150 борци на турнир "Пашов Билдинг" в "Строител"

Над 150 участници от 15 отбора се пуснаха във втория турнир по класическа борба "Пашов билдинг", организиран със съдействието на СК Атлетик.

Срещите се провеждат в зала "Строител". В началото благодетелят на надпреварата Иван Пашов пожела на всички борци да са здрави и да се радват с преборванията си, а накрая най-добрият победи.

Пашов връчи почетни медали на олимпийския шампион Георги Мърков, световния шампион Даниел Александров, световния шампион за ветерани Стефан Пашов, на Станимашкият Херкулес Димитър Кумчев и други изтъкнати наши борци. Даниел Александров връчи плакет на Иван Пашов за принос в развитието на борбата.

Ето и програмата за третия кръг

кат. 73 - деца
Йордан Семков (Карлово) - 0:5 Мартин Иванчев  (Атлетик)
Денислав Иванов (Самоков) - Иван Николов (Варна)

кат. 32 кг - деца полуфинали
Ивайло Джамов (Атлетик) - Лоренсо Димитров  (Златица)
Наско Костов  (ЦСКА) - Иван Александров (ЦСКА)

кат.35 кг - деца полуфинали
Борис Крумов (Враца) - Валентин Валентинов  (Долни Чифлик)
Владислав Иванов (Враца) - Румен Руменов (Долни Чифлик)

кат.53 кг деца полуфинали
Чанко Неделчев  (Карнобат) - Георги Старошалиев (Златица)
Иван Байчев  (Карнобат) - Димитър Попмулуски (Кюстендил)

кат.59 кг деца полуфинали
Борислав Борисов (Кюстендил) - Илиян Атанасов (Септември)
Стилян Плачков (Черноморец Бургас) - Велизар Стоянов (Кюстендил)

кат.73 деца полуфинали
Мартин Любенов  (Варна) - Дейвид Янакиев -(Самоков)
Филип Дурев (ЦСКА) - Александър Кадалев (Септември)

кат. 70 кг - момичета трети кръг
Илияна Илиева (Атлетик Пловдив) - Мария-Красимира (Бомб Хасково)
Наталия Тасева (Самоков) - Габриела Христова  (Самоков)

кат 67 кг юноши
Андон Стефанов (Самоков) - Петър Стоянов (Атлетик Пловдив)

кат.41 кг. момчета
Александър Неделчев (Атлетик) - Валентин Начев  (ЦСКА)
Мартин Костов (ЦСКА) - Недко Скачков (Златица)
Тончо Петков  (Черноморец Бургас) - Янко Стефанов (Самоков)

кат.62 кг. момчета полуфинали
Цветелин Ангелов (Плевен) - Стоян Благоев (ЦСКА)
Алекс Николов (ЦСКА) - Кристиян Петков (ЦСКА)

кат.68 кг момчета полуфинали
Георги Китаровски (Атлетик Пловдив) - Александър Иванов (ЦСКА)
Валентин Валентинов (Враца) - Георги Кръстев (Самоков)

кат.52 кг момчета полуфинали
Мирослав Решовски (Плевен) - Ивайло Григоров (Враца)
Александър Петков (Златица) - Давид Христов (Карнобат)

кат.92 кг. кадети полуфинали
Ахметин Димитров (Атлетик Пловдив) - Александър Иванов (Варна)
Исметин Димитров (Атлетик Пловдив) - Радостин Василев (ЦСКА)

кат.59 кг - девойки втори кръг
Вени Търновлийски (Атлетик Пловдив) - Меган Панчева (Хасково)
Любов Антова (Плевен) - Ивелина Митова (Самоков)

кат.63 кг. юноши
Васил Рангелов (Атлетик Пловдив) - Паоло Милков (ЦСКА)
Мирослав Емилов (Оряхово) - Христо Нямов (Атлетик Пловдив)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Ще успее ли новият парламент да излъчи правителство?