На вниманието на Локо и Ботев - шарлатани в Турция ВИДЕО

На вниманието на Ботев и Локо - съмнителни футболни рефери в Турция отново въртят "черно тото". Предлагаме ви наръчно помагало как играчите на Локо и Ботев да се борят с въвличането им в нечисти афери.

Мачът е в турския курорт Белек. Играят Карабах от Азербайджан и Кубан Краснодар.

В 40-ата минута, при 0:0 турски рефер със съмнителна квалификация отсъди дузпа срещу Кубан след единоборство между защитника Лобкарев и Мичел. Решението на арбитъра предизвика недоумение сред футболистите на двата отбора. В крайна сметка, треньорът на Карабах Гурбан Гурбанов поръча на младия си нападател Махир Мадатов да не вкарва от "бялата точка".

Мачът завърши 2:2, но напук на рефера първото полувреме не бе за азербайджанския тим.

P.s. Локо и Ботев ще ходят в Турция и не е лошо да внимават какво творят реферите на техен гръб. Понеже тънката линия често остава незабележима. Знаете го!