Следвайте ни

МAЧОВЕТЕ В РЕГИОНА

viber icon

Б ОБЛАСТНА, ИЗТОК
V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Манолско Конаре - Войводиново    3:0 сл.
Милево - Скутаре    5:1
Бяла река - Караджалово    3:1
Дебър - Рогош    1:0
Градина - Ясно Поле    3:2
Православен - Любеново    1:6
Буково - Поповица    2:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Милево    5    5    0    0    14:3    15
2. Поповица    5    4    0    1    19:2    12
3. Скутаре    5    4    0    1    16:8    12
4. Войводиново    5    3    0    2    15:7    9
5. Дебър    5    3    0    2    7:11    9
6. Ман Конаре    5    3    0    2    10:10    9
7. Буково    5    3    0    2    11:12    9
8. Градина    5    2    1    2    13:7    7
9. Любеново    5    2    1    2    10:8    7
10. Бяла река    5    1    2    2    5:5    5
11. Рогош    5    1    1    3    5:7    4
12. Ясно поле    5    1    1    3    7:11    4
13. Караджалово    5    0    0    5    3:10    0
14. Православен    5    0    0    5    1:35    0



Б ОБЛАСТНА, ЗАПАД
V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Ново село - Радиново    3:0 сл.
Цалапица - Кадиево    3:0 сл.
Брестовица - Царацово    4:4
Войсил - Бенковски    3:0
Костиево - Белащица    2:1
Куртово Конаре - Стамболийски    1:7
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ново село    4    4    0    0    15:2    12
2. Царацово    5    3    1    1    18:11    10
3. Стамболийски    4    2    2    0    15:8    8
4. Брестовица    4    2    2    0    16:7    8
5. Костиево    4    2    1    1    11:9    7
6. Курт Конаре    4    2    0    2    12:12    6
7. Цалапица    4    1    2    1    7:5    5
8. Войсил    5    1    2    2    9:11    5
9. Белащица    4    1    1    2    4:5    4
10. Радиново    4    1    0    3    8:19    3
11. Бенковски    4    0    1    3    3:18    1
12. Кадиево    4    0    0    4    3:14    0



Б ОБЛАСТНА, СЕВЕР
V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Труд - Брезово    3:4
Граф Игнатиево - Раковски    1:0
Стряма - Старосел    1:3
Крислово - Царимир     0:1
Калековец - Стрелци    2:0
Строево - Войнягово    2:3
Почиващи отбори: Ведраре
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Старосел    5    5    0    0    13:4    15
2. Царимир    5    3    2    0    15:2    11
3. Гр Игнатиево    5    3    1    1    11:5    10
4. Ведраре    4    3    0    1    15:7    9
5. Раковски    5    2    1    2    17:11    7
6. Калековец    4    2    0    2    5:6    6
7. Стряма    5    2    0    3    5:15    6
8. Войнягово    4    2    0    2    6:6    6
9. Брезово    4    2    0    2    8:10    6
10. Крислово    5    2    0    3    10:7    6
11. Строево    4    1    0    3    6:10    3
12. Труд    5    1    0    4    11:22    3
13. Стрелци    5    0    0    5    2:19    0



Б ОБЛАСТНА, ЮГ
V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Г. Воден - Боянци    3:0 сл.
Стоево - Ягодово    1:1
Д. Воден - Садово    4:1
Нови извор - Тополово    2:2
Лъки - Конуш    0:4 сл.
Златовръх - Избеглии    0:5
Почиващи отбори: Катуница
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Д. Воден    5    5    0    0    14:4    15
2. Конуш    5    4    0    1    19:7    12
3. Г. Воден    4    4    0    0    12:3    12
4. Нови извор    5    3    1    1    15:11    10
5. Ягодово    4    2    1    1    15:7    7
6. Катуница    4    2    1    1    14:13    7
7. Избеглии    5    2    0    3    13:13    6
8. Тополово    5    1    1    3    9:11    4
9. Боянци    4    1    1    2    6:13    4
10. Стоево    4    0    2    2    5:11    2
11. Садово    5    0    2    3    8:17    2
12. Златовръх    5    0    2    3    5:15    2
13. Лъки    5    0    1    4    4:14    1



ЮНОШИ СТАРША,
НАБОР 1995/96
V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Евроколеж - Бенковски    отложен
Ардино - Родопа См    2:4
Брестник - Рудозем    3:2
Хасково - Локомотив Пд    1:1
Асеновец - Марица Пд    6:1
Раковски - Арда    1:2
Димитровград - Карлово    3:0 сл.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Асеновец    5    4    1    0    13:4    13
2. Евроколеж    4    4    0    0    20:4    12
3. Хасково    4    3    1    0    7:2    10
4. Арда    5    3    1    1    15:8    10
5. Локомотив Пд    4    2    1    1    12:10    7
6. Брестник    3    2    0    1    7:4    6
7. Раковски    4    2    0    2    5:3    6
8. Рудозем    4    2    0    2    8:7    6
9. Димитровград    3    1    0    2    4:5    3
10. Родопа См    4    1    0    3    5:10    3
11. Марица Пд    4    1    0    3    6:18    3
12. Карлово    5    0    0    5    2:14    0
13. Ардино    5    0    0    5    14:29    0



ЮНОШИ МЛАДША,
НАБОР 1997/98
VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Марица-1 Пд - Съединение    отложен
Спартак-1 Пд - Металик    1:1
Раковски - Асеновец    1:1
Локомотив Пд - Куклен    7:0
Кричим - Рогош    4:2
Ботев Пд - Карлово    13:0
Брестник - Марица-2 Пд    0:1
Белозем - Спартак-2 Пд    0:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд    7    7    0    0    40:4    21
2. Асеновец    7    6    1    0    16:2    19
3. Локомотив Пд    6    6    0    0    33:3    18
4. Кричим    7    5    0    2    19:13    15
5. Металик    7    4    2    1    11:8    14
6. Спартак-1 Пд    7    4    1    2    21:6    13
7. Раковски    7    4    1    2    17:9    13
8. Спартак-2 Пд    6    4    0    2    14:11    12
9. Марица-1 Пд    6    2    2    2    13:10    8
10. Брестник    7    2    0    5    5:19    6
11. Съединение    6    2    0    4    11:15    6
12. Марица-2 Пд    7    1    1    5    5:28    4
13. Карлово    7    1    1    5    9:35    4
14. Куклен    7    1    0    6    2:18    3
15. Рогош    7    0    1    6    4:26    1
16. Белозем    7    0    0    7    4:17    0



ДЕЦА А, НАБОР 1999
III КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Първомай - Локомотив Пд    0:5
Девин - Асеновец    3:5
Векта Пд - Спартак Пд    5:0
Марица Пд - Родопа См    1:0
Маноле - Ботев Пд    0:8
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Векта Пд    3    3    0    0    10:1    9
2. Асеновец    3    3    0    0    11:4    9
3. Ботев Пд    3    2    0    1    18:2    6
4. Спартак Пд    3    2    0    1    15:5    6
5. Локомотив Пд    3    2    0    1    13:2    6
6. Марица Пд    3    2    0    1    5:9    6
7. Девин    3    1    0    2    5:18    3
8. Родопа См    3    0    0    3    1:6    0
9. Първомай    3    0    0    3    0:12    0
10. Маноле    3    0    0    3    0:19    0



ДЕЦА Б, НАБОР 2000
III КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Родопея См - Хасково    отложен
Марица Пд - Карлово    отложен
Стамболийски - Ботев-2002 Пд    0:3
Ботев Пд - Металик    3:0 сл.
Локомотив Пд - Спартак Пд    3:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев:2002 Пд    3    3    0    0    25:0    9
2. Ботев Пд    3    3    0    0    9:0    9
3. Локомотив Пд    2    1    0    1    3:1    3
4. Спартак Пд    3    1    0    2    2:9    3
5. Марица Пд    2    1    0    1    5:22    3
6. Стамболийски    3    1    0    2    3:5    3
7. Карлово    2    0    2    0    2:2    2
8. Хасково    1    0    1    0    1:1    1
9. Родопея См    2    0    1    1    1:5    1
10. Металик    3    0    0    3    4:10    0



ДЕЦА Б (ЮГ), НАБОР 2000
III КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Евроколеж - Войсил    4:0
Костиево - Брезово    отложен
Брестник - Долни Воден    9:0
Куклен - Асеновец    2:0
Калояново - Съединение    6:2
Почиващи отбори: Брестовица
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Брестник    3    3    0    0    17:0    9
2. Куклен    3    2    0    1    6:3    6
3. Костиево    2    2    0    0    8:5    6
4. Калояново    3    2    0    1    10:6    6
5. Евроколеж    1    1    0    0    4:0    3
6. Д. Воден    3    1    0    2    9:13    3
7. Съединение    3    1    0    2    5:13    3
8. Асеновец    3    0    0    3    3:8    0
9. Вихър Войсил    2    0    0    2    1:8    0
10. Брестовица    1    0    0    1    0:7    0



ДЕЦА - ЦЕНТЪР, НАБОР 2001
III КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Ботев Пд - Белащица    19:0
Спартак Пд - Локомотив-1 Пд    2:7
Асеновец - Марица Пд    1:0
Локомотив-2 Пд - Кричим    9:0
Хасково - Брестник    5:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Локомотив-2 Пд    3    3    0    0    18:1    9
2. Асеновец    3    3    0    0    8:2    9
3. Ботев Пд    2    2    0    0    37:0    6
4. Локомотив-1 Пд    2    2    0    0    24:3    6
5. Хасково    3    2    0    1    15:4    6
6. Спартак Пд    3    1    1    1    9:8    4
7. Марица Пд    3    0    1    2    0:19    1
8. Брестник    3    0    0    3    1:13    0
9. Кричим    3    0    0    3    2:20    0
10. Белащица    3    0    0    3    1:45    0



ДЕЦА - ЦЕНТЪР (СЕВЕР),
 НАБОР 2001
КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Хисаря - Карлово    0:3
Раковски - Металик    9:2
Брезово - Болярци    0:8
Строево - Първомай    3:3
Почиващи отбори: Реал Пловдив
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Раковски    3    2    1    0    18:5    7
2. Болярци    3    2    1    0    16:4    7
3. Металик    3    2    0    1    16:9    6
4. Карлово    2    2    0    0    6:0    6
5. Първомай    3    1    1    1    12:10    4
6. Строево    1    0    1    0    3:3    1
7. Реал Пд    2    0    0    2    0:9    0
8. Хисаря    3    0    0    3    2:17    0
9. Брезово    2    0    0    2    0:16    0

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Остана ли ви отпуск за ваканция през лятото?