Следвайте ни

MАЧОВЕТЕ В РЕГИОНА

viber icon

Б ОБЛАСТНА, ИЗТОК
IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Войводиново - Буково    6:0
Поповица - Православен    10:0
Любеново - Градина    1:1
Ясно поле - Дебър    2:0
Рогош - Рогош      0:0
Караджалово - Милево    0:1
Скутаре - Манолско Конаре    5:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Поповица    4    4    0    0    19:0    12
2. Скутаре    4    4    0    0    15:3    12
3. Милево    4    4    0    0    9:2    12
4. Войводиново    4    3    0    1    15:4    9
5. Дебър    4    2    0    2    6:11    6
6. Ман Конаре    4    2    0    2    7:10    6
7. Буково    4    2    0    2    9:12    6
8. Любеново    4    1    1    2    4:7    4
9. Градина    4    1    1    2    10:5    4
10. Ясно поле    4    1    1    2    5:8    4
11. Рогош    4    1    1    2    5:6    4
12. Бяла река    4    0    2    2    2:4    2
13. Караджалово    4    0    0    4    2:7    0
14. Православен    4    0    0    4    0:29    0



Б ОБЛАСТНА, ЗАПАД
IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Радиново - Куртово Конаре    1:7
Стамболийски - Костиево    3:2
Белащица - Войсил    3:0
Царацово - Цалапица    3:2
Кадиево - Ново село    0:3 сл.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ново село    3    3    0    0    12:2    9
2. Царацово    4    3    0    1    14:7    9
3. Брестовица    3    2    1    0    12:3    7
4. Курт. Конаре    3    2    0    1    11:5    6
5. Стамболийски    3    1    2    0    8:7    5
6. Костиево    3    1    1    1    9:8    4
7. Белащица    3    1    1    1    3:3    4
8. Радиново    3    1    0    2    8:16    3
9. Цалапица    3    0    2    1    4:5    2
10. Войсил    4    0    2    2    6:11    2
11. Бенковски    3    0    1    2    3:15    1
12. Кадиево    3    0    0    3    3:11    0



Б ОБЛАСТНА, СЕВЕР
IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Брезово - Строево    3:1
Ведраре - Калековец    3:0
Стрелци - Крислово    0:5
Царимир - Стряма    5:0
Старосел - Граф Игнатиево    2:1
Раковски - Труд    8:2
Почиващи отбори:     Войнягово
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Старосел    4    4    0    0    10:3    12
2. Ведраре    4    3    0    1    15:7    9
3. Царимир    4    2    2    0    14:2    8
4. Раковски    4    2    1    1    17:10    7
5. Гр Игнатиево    4    2    1    1    10:5    7
6. Крислово    4    2    0    2    10:6    6
7. Стряма    4    2    0    2    4:12    6
8. Брезово    3    1    0    2    4:7    3
9. Строево    3    1    0    2    4:7    3
10. Калековец    3    1    0    2    3:6    3
11. Труд    4    1    0    3    8:18    3
12. Войнягово    3    1    0    2    3:4    3
13. Стрелци    4    0    0    4    2:17    0



Б ОБЛАСТНА, ЮГ
IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Боянци - Златовръх    3:3
Избеглии - Лъки    3:0 сл.
Конуш - Нови извор    5:1
Тополово - Долни Воден    1:2
Садово - Катуница    2:2
Ягодово - Горни Воден    3:5
Почиващи отбори:     Стоево
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Д. Воден    4    4    0    0    10:3    12
2. Конуш    4    3    0    1    15:7    9
3. Г. Воден    3    3    0    0    9:3    9
4. Нови извор    4    3    0    1    13:9    9
5. Катуница    4    2    1    1    14:13    7
6. Ягодово    3    2    0    1    14:6    6
7. Боянци    3    1    1    1    6:10    4
8. Тополово    4    1    0    3    7:9    3
9. Избеглии    4    1    0    3    8:13    3
10. Златовръх    4    0    2    2    5:10    2
11. Садово    4    0    2    2    7:13    2
12. Лъки    4    0    1    3    4:10    1
13. Стоево    3    0    1    2    4:10    1



ЮНОШИ СТАРША, НАБОР 1995/96
IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Бенковски - Димитроград    отложен
Карлово - Раковски    0:1
Арда - Асеновец    1:1
Марица Пд - Хасково    0:1
Локомотив Пд - Брестник    отложен
Рудозем - Ардино    5:1
Родопа См - Евроколеж    1:4
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Евроколеж    4    4    0    0    20:4    12
2. Асеновец    4    3    1    0    7:3    10
3. Хасково    3    3    0    0    6:1    9
4. Кърджали    4    2    1    1    13:7    7
5. Раковски    3    2    0    1    4:1    6
6. Локомотив Пд    3    2    0    1    11:9    6
7. Рудозем    3    2    0    1    6:4    6
8. Брестник    2    1    0    1    4:2    3
9. Марица Пд    3    1    0    2    5:12    3
10. Димитровград    2    0    0    2    1:5    0
11. Родопа См    3    0    0    3    1:8    0
12. Карлово    4    0    0    4    2:11    0
13. Ардино    4    0    0    4    12:25    0



ЮНОШИ МЛАДША, НАБОР 1997/98
VI КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Съединение - Белозем    4:2
Спартак-2 Пд - Брестник    2:0
Марица- 2 Пд - Ботев Пд    0:5
Карлово - Кричим    1:5
Рогош - Локомотив Пд    0:2
Куклен - Раковски    1:0
Асеновец - Спартак-1 Пд    1:0
Металик - Марица-1 Пд    2:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд    6    6    0    0    27:4    18
2. Асеновец    6    6    0    0    15:1    18
3. Локомотив Пд    5    5    0    0    26:3    15
4. Металик    6    4    1    1    10:7    13
5. Спартак-1 Пд    6    4    0    2    20:5    12
6. Раковски    6    4    0    2    16:8    12
7. Кричим    6    4    0    2    15:11    12
8. Спартак-2 Пд    5    3    0    2    13:11    9
9. Марица-1 Пд    6    2    2    2    13:10    8
10. Брестник    6    2    0    4    5:18    6
11. Съединение    6    2    0    4    11:15    6
12. Карлово    6    1    1    4    9:22    4
13. Куклен    6    1    0    5    2:11    3
14. Рогош    6    0    1    5    2:22    1
15. Марица-2 Пд    6    0    1    5    4:28    1
16. Белозем    6    0    0    6    4:16    0



ДЕЦА А, НАБОР 1999
II КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Локомотив Пд - Маноле    7:0
Ботев Пд - Марица Пд    9:0
Родопа См - Векта Пд    0:3
Спартак Пд - Девин    12:0
Асеновец - Първомай    4:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Спартак Пд    2    2    0    0    15:0    6
2. Асеновец    2    2    0    0    6:1    6
3. Векта Пд    2    2    0    0    5:1    6
4. Ботев Пд    2    1    0    1    10:2    3
5. Локомотив Пд    2    1    0    1    8:2    3
6. Девин    2    1    0    1    2:13    3
7. Марица Пд    2    1    0    1    4:9    3
8. Родопа См    2    0    0    2    1:5    0
9. Първомай    2    0    0    2    0:7    0
10. Маноле    2    0    0    2    0:11    0



ДЕЦА Б, НАБОР 2000
II КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Хасково - Локомотив Пд    отложен
Спартак Пд - Ботев Пд    0:5
Металик - Стамболийски    0:2
Ботев-2002 Пд - Марица Пд    18:0
Карлово - Родопея См    1:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев:2002 Пд    2    2    0    0    22:0    6
2. Ботев Пд    2    2    0    0    6:0    6
3. Спартак Пд    2    1    0    1    2:6    3
4. Марица Пд    2    1    0    1    5:22    3
5. Стамболийски    2    1    0    1    3:2    3
6. Карлово    2    0    2    0    2:2    2
7. Хасково    1    0    1    0    1:1    1
8. Родопея См    2    0    1    1    1:5    1
9. Локомотив Пд    1    0    0    1    0:1    0
10. Металик    2    0    0    2    4:7    0



ДЕЦА Б (ЮГ), НАБОР 2000
II КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Войсил - Калояново    1:4
Съединение - Куклен    3:1
Асеновец - Брестник    0:2
Д. Воден - Костиево    2:4
Брезово - Брестовица    отложен
Почиващи отбори: Евроколеж
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Брестник    2    2    0    0    8:0    6
2. Костиево    2    2    0    0    8:5    6
3. Съединение    2    1    0    1    3:7    3
4. Куклен    2    1    0    1    4:3    3
5. Д. Воден    2    1    0    1    9:4    3
6. Калояново    2    1    0    1    4:4    3
7. Асеновец    2    0    0    2    3:6    0
8. Войсил    1    0    0    1    1:4    0
9. Брестовица    1    0    0    1    0:7    0



ДЕЦА - ЦЕНТЪР, НАБОР 2001
II КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Белащица - Хасково    0:9
Брестник - Локомотив-2 Пд    0:5
Кричим - Асеновец    1:4
Марица Пд - Спартак Пд    0:0
Локомотив-1 Пд - Ботев Пд    отложен
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Локомотив-2 Пд    2    2    0    0    9:1    6
2. Асеновец    2    2    0    0    7:2    6
3. Спартак Пд    2    1    1    0    7:1    4
4. Ботев Пд    1    1    0    0    18:0    3
5. Локомотив-1 Пд    1    1    0    0    17:1    3
6. Хасково    2    1    0    1    10:4    3
7. Марица Пд    2    0    1    1    0:18    1
8. Брестник    2    0    0    2    1:8    0
9. Кричим    2    0    0    2    2:11    0
10. Белащица    2    0    0    2    1:26    0



ДЕЦА - ЦЕНТЪР (СЕВЕР), НАБОР 2001
II КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Първомай - Брезово    8:0
Болярци - Раковски    2:2
Металик - Хисаря    8:0
Карлово - Реал Пд    3:0 сл.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Металик    2    2    0    0    14:0    6
2. Раковски    2    1    1    0    9:3    4
3. Болярци    2    1    1    0    8:4    4
4. Карлово    1    1    0    0    3:0    3
5. Първомай    2    1    0    1    9:7    3
6. Брезово    1    0    0    1    0:8    0
7. Реал Пд    2    0    0    2    0:9    0
8. Хисаря    2    0    0    2    2:14    0



ФУТБОЛ 9, НАБОР 2002
Локомотив - Спартак    3:1
Екохотел - Марица    0:3
Асеновец - Реал    5:1
Ботев-2002 - Ботев    0:9
ФУТБОЛ 7, НАБОР 2003
Марица-2 - Спартак    0:4
Орлета (Пз) - Асеновец    4:4
Марица-1 - Векта    4:2
Локомотив - Ботев    2:2
ФУТБОЛ 7, НАБОР 2004
Марица - Ботев    5:3
Орлета (Пазарджик) - Векта    1:1
Металик - Асеновец    5:1
Спартак - Суперстарс (Пловдив)    4:2
Локомотив     почива

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Остана ли ви отпуск за ваканция през лятото?