Следвайте ни

MАЧОВЕТЕ В РЕГИОНА

viber icon

Б ОБЛАСТНА, ИЗТОК

XXIX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Чешнегирово - Милево     0:3 сл.
Манолско Конаре - Стряма 3:0 сл.
Скутаре - Православен     3:0 сл.
Войводиново - Любеново      3:0 сл.
Бяла река - Момино     0:3 сл.
Караджалово - Рогош     3:0 сл.
Дебър - Поповица         0:2
Градина - Садово         4:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Момино    29    26    2    11 13:23    80
2. Войводиново    29    17    9    3    76:24    60
3. Милево    29    18    4    7    95:22    58
4. Скутаре    28    16    7    5    57:23    55
5. Ман Конаре    29    17    3    9    54:34    54
6. Любеново    29    15    7    7    54:38    52
7. Градина    29    15    6    8    63:41    51
8. Дебър    29    15    5    9    52:48    50
9. Рогош    28    13    3    12    46:49    42
10. Поповица    28    10    7    11    40:44    37
11. Садово    28    9    5    14    40:48    32
12. Караджалово    29    8    2    19    38:68    26
13. Чешнегирово   27    5    2    20    26:65    17
14. Стряма    29    4    4    21    24:85    16
15. Бяла река    29    4    0    25    37:94    12
16. Православен    29    4    0    25     22:13    12



Б ОБЛАСТНА, СЕВЕРОЗАПАД

XXIX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Бенковски - Царацово    отложен
Граф Игнатиево - Металик 0:3 сл.
Радиново - Войсил      3:0 сл.
Калековец - Войнягово      0:2
Труд - Строево                     0:5
Крислово - Брезово      1:1
Ведраре - Царимир      4:2
Раковски - Старосел      6:0 сл.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Строево    29    25    1    3    100:11    76
2. Металик    29    23    5    1    93:13    74
3. Крислово    29    16    3    10    63:51    51
4. Войнягово    29    14    6    9    45:37    48
5. Брезово    29    14    6    9    62:37    48
6. Ведраре    29    14    6    9    59:47    48
7. Царимир    27    15    3    9    74:53    48
8. Гр. Игнатиево    29    12    3    14    49:70    39
9. Старосел    29    12    1    16    52:68    37
10. Раковски    29    9    5    15    51:62    32
11. Радиново    28    8    7    13    53:70    31
12. Войсил    29    7    6    16    39:65    27
13. Труд    29    7    4    18    31:64    25
14. Калековец    29    7    4    18    31:69    25
15. Царацово    27    6    4    17    29:76    22
16. Бенковски    28    5    6    17    36:74    21


Б ОБЛАСТНА, ЮГОЗАПАД

XXV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Стоево - Златовръх    3:0 сл.
Ново село - Ягодово    7:2
Нови извор - Ясно поле    2:0
Кадиево - Тополово    3:0 сл.
Лъки - Горни Воден    3:0 сл.
Конуш - Избеглии        0:3 сл.
Катуница - Боянци    5:4
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Стоево    25    23    0    2    67:15    69
2. Ново село    25    21    0    4    79:18    63
3. Ягодово    25    21    0    4    76:28    63
4. Златовръх    25    14    2    9    49:32    44
5. Нови извор    25    12    3    10    45:34    39
6. Тополово    25    12    1    12    43:46    37
7. Ясно поле    24    10    4    10    44:46    34
8. Лъки    24    10    0    14    42:44    30
9. Конуш    25    10    0    15    31:52    30
10. Г. Воден    25    8    1    16    40:52    25
11. Катуница    25    8    1    16    33:56    25
12. Кадиево    25    6    4    15    29:58    22
13. Избеглии    25    6    1    18    34:66    19
14. Боянци    25    4    1    20    20:85    13


ЮНОШИ СТАРША,  НАБОР 1994/95

XXII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Марица Пд - Арда        0:3 сл.
Раковски - Любимец    3:0 сл.
Съединение - Момчилград    1:2
Карлово - Локомотив Пд    1:1
Евроколеж - Хасково    3:0 сл.
Асеновец - Родопа См    3:0 сл.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Локомотив Пд    21    19    1    1    76:19    58
2. Асеновец    22    18    0    4    65:24    54
3. Евроколеж    20    13    0    7    58:27    39
4. Момчилград    22    12    1    9    40:34    37
5. Раковски    21    11    3    7    47:31    36
6. Арда    22    11    2    9    43:31    35
7. Хасково    22    10    3    9    36:30    33
8. Карлово    22    8    3    11    29:44    27
9. Съединение    22    7    3    12    34:59    24
10. Любимец    19    5    0    14    18:48    15
11. Родопа См    19    3    2    14    18:55    11
12. Марица Пд    20    0    0    20    2:64    0


ЮНОШИ МЛАДША, НАБОР 1996/97

XXII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Брестник-2 - Ботев Пд    0:3 сл.
Металик - Локомотив Пд    2:2
Асеновец - Спартак Пд    отложен
Родопа См - Първомай    3:0 сл.
Карлово - Брестник        1:1
Раковски - Евроколеж    1:4
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Асеновец    20    17    2    1    53:12    53
2. Ботев Пд    22    16    4    2    66:13    52
3. Локомотив Пд    20    14    3    3    62:33    45
4. Евроколеж    21    13    5    3    55:26    44
5. Металик    20    8    5    7    29:30    29
6. Родопа См    20    9    2    9    42:33    29
7. Брестник    21    6    10    5    22:18    28
8. Карлово    20    8    3    9    31:39    27
9. Раковски    22    6    1    15    33:53    19
10. Първомай    22    4    3    15    28:49    15
11. Спартак Пд    21    2    4    15    19:67    10
12. Брестник-2    21    0    2    19    7:74    2


ДЕЦА А, НАБОР 1998

XVIII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Спартак Пд - Съединение    5:0
Куклен - Марица Пд    1:0
Родопа См - Ботев Пд    0:2
Асеновец - Бекта Пд    3:2
Рогош - Лoкомотив Пд    1:5
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд    16    15    1    0    56:1    46
2. Локомотив Пд    17    15    1    1    83:9    46
3. Спартак Пд    17    13    2    2    52:12    41
4. Векта Пд    17    9    1    7    65:24    28
5. Асеновец    17    8    2    7    27:26    26
6. Родопа См    18    6    1    11    18:37    19
7. Съединение    18    6    1    11    26:66    19
8. Куклен    18    5    2    11    19:44    17
9. Марица Пд    17    3    1    13    14:60    10
10. Рогош    17    0    0    17    7:88    0


ДЕЦА Б, НАБОР 1999

XXII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Маноле - Ботев Пд    0:8
Металик - Белозем    3:0 сл.
Асеновец - Спартак Пд    1:1
Кричим - Първомай    3:0 сл.
Карлово - Брестник    0:1
Марица Пд - Локомотив Пд    1:5
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд    22    20    2    0    106:7    62
2. Локомотив Пд    21    15    5    1    88:9    50
3. Спартак Пд    22    15    4    3    78:28    49
4. Асеновец    21    13    4    4    45:25    43
5. Брестник    21    10    2    9    41:38    32
6. Кричим    20    10    1    9    33:32    31
7. Белозем    21    8    4    9    26:34    28
8. Маноле    21    5    4    12    39:55    19
9. Металик    19    5    2    12    21:109    17
10. Марица Пд    22    4    3    15    34:66    15
11. Първомай    21    3    2    16    20:78    11
12. Карлово    21    1    1    19    17:67    4


ДЕЦА ЦЕНТЪР, НАБОР 2000

XXIX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Асеновец - Хасково    3:1
Атлетико-М Пд - Родопея См    0:3 сл.
Тракия Пд - Труд        8:1
Калояново - Екохотел Здравец Пд    3:6
Куклен - Брестник    3:0
Локомотив Пд - Ботев-2002 Пд    отложен
Раковски - Стамболийски    1:0
Ботев Пд - Спартак Пд    4:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев-2002 Пд    27    26    0    12 41:12    78
2. Локомотив Пд    27    25    0    21 33:10    75
3. Ботев Пд    28    24    1    31 24:17    73
4. Спартак Пд    28    19    1    8    72:49    58
5. Родопея См    28    14    5    9    63:63    47
6. Брестник    29    15    1    13     63:54    46
7. Екох-л Здравец    29    14    2    13    70:63    44
8. Хасково    28    13    1    14    57:86    40
9. Калояново    28    12    2    14    65:97    38
10. Куклен    29    11    0    18    42:82    33
11. Раковски    28    11    0    17     55:118    33
12. Стамболийски    28    9    2    17    42:64    29
13. Тракия Пд    27    9    0    18    40:84    27
14. Асеновец    28    7    3    18     37:79    24
15. Труд    27    4    3    20     28:137    15
16. Атлетико-М Пд 29    0    1    28     5:12    21


 

ФУТБОЛ 7, РОДЕНИ 2001 ГОДИНА

VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Марица Пд - Асеновец    1:3
ОДК Пловдив - Съединение    3:2
Локомотив Пд - Брестник    5:0
Спартак Пд - Ботев Пд    0:11
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд    7    7    0    0    29:3    21
2. ОДК Пловдив    7    6    0    1    30:11    18
3. Локомотив Пд    7    5    0    2    38:16    15
4. Асеновец    7    3    0    4    11:19    9
5. Съединение    7    3    0    4    12:21    9
6. Брестник    7    2    1    4    9:14    7
7. Марица Пд    7    0    2    5    3:21    2
8. Спартак Пд    7    0    1    6    6:33    1


ФУТБОЛ 7, РОДЕНИ 2002 ГОДИНА

VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Асеновец - Спартак Пд    3:0
Екохотел Здравец - Локомотив Пд    1:1
Реал Пд - Съединение    1:2
Марица Пд - Ботев Пд    2:3
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд    7    7    0    0    36:7    21
2. Локомотив Пд    7    4    1    2    14:11    13
3. Асеновец    7    3    1    3    11:13    10
4. Екох-л Здравец    7    3    1    3    9:11    10
5. Спартак Пд    7    2    2    3    8:17    8
6. Съединение    7    2    2    3    12:12    8
7. Реал Пд    7    2    1    4    8:14    7
8. Марица Пд    7    1    0    6    7:20    3


АМАТЬОРСКА МИНИ ФТБОЛНА ЛИГА

ВИСША ЛИГА

XXVII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Син Лес - Вип Дент    1:8
Клоеж Омега - Лъвовете    7:3
Темпоспорт - Торнадо    1:4
Империя - Коматево    5:2
КЦМ 2000 Груп - Оле ле    2:0
Хеттрик - Клокотница    1:6
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Вип Дент    27    22    5    0    154:69    71
2. Темпо Спорт    26    20    3    3    110:56    63
3. Клокотница    24    15    5    4    117:72    50
4. Син Лес    25    14    7    4    92:72    49
5. Оле ле    27    14    1    12    79:78    43
6. КЦМ 2000 ГРУП    27    12    3    12    87:96    39
7. Южен Полъх    23    10    3    10    71:58     33
8. Eнерджи    25    10    3    12    93:111    33
9. Maрaшa    26    9    5    12    92:107    32
10. ОЦП    25    10    1    14    88:85    31
11. Колеж Омега    27    9    4    14    86:92    31
12. Хеттрик    27    8    6    13    87:106    30
13. Империя    26    9    2    15    82:113    29
14. Коматево    26    8    3    15    73:82    27
15. Лъвовете    26    7    3    16    72:106    24
16. Торнадо    27    2    2    23    69:149    8


ПУЛПУДЕВА

XXVII РЕЗУЛТАТИ
ФК Прослав - ФК Солар                0:5 сл
Реплей - Кършияка Галакси Биър        0:5 сл
Космос - Гримзби                        5:0 сл.
Кючук Париж Рейзорс - УГЗ            7:1
Хаптънс- Оазис                        3:6
Фобос - ФК Майк                          3:12
Фитони - Лудата Банда                9:2
Албиселесте - Дринк Тийм           9:2
Кючук Юнайтед и Мас Гранде не играят
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Оазис    27    25    0    2    262:60    75
2. Космос    27    23    0    4    150:56    69
3. Фитони    26    19    3    4    135:73    60
4. Албиселесте    26    18    2    6    114:83    56
5. ФК Майк    27    16    3    8    129:106    51
6. Фобос    27    16    3    8    105:103    51
7. Хамптънс    27    15    3    9    109:82    47
8. Кючук Париж Р    27    13    3    11     97:79    41
9. Дринк Тийм    26    8    5    13     94:109    29
10. Кършияка ГБ    27    8    4    15     91:134    28
11. Лудата Банда    27    7    4    16     82:111    24
12. УГЗ    27    7    0    20     71:124    21
13. Гримзби    27    7    2    18     75:118    21
14. ФК Солар    26    6    1    19     66:137    19
15. ФК Прослав    27    6    1    20     64:142    17
16. Реплей    12    3    0    9    29:71    8
17. Мас Гранде    6    0    0    6    6:42    -1
18. Кючук Юнайтед    9    0    0    9    7:56    -1


ФИЛИПОПОЛИС

XXVII РЕЗУЛТАТИ
Академик - Трипъл Джъмп    5:0 сл.
САФ - Гарата Фк        4:4
ЖМТ Пчелинчо - Феникс    6:2
АФК Хаос - Полис Юнайтед    2:2
ФК Шипка - Монди    5:2
Сан Паоло - ФК Метеор    1:2
Криско - Кибиците    6:3
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. ФК Метеор 27    20    2    5    122:59    62
2. Криско         27    20    2    5    103:62    62
3. АФК Хаос    27    18    3    6    103:58    57
4. ЛЪКИ КАР   26    18    1    7    164:92    55
5. ФК Шипка   27    17    3    7    121:77    54
6. Питбул       26    17    3    6    84:35        54
7. ГАРАТА АФК 27    15    4    8    118:93    49
8. Академик      27    14    5    8    76:55        47
9. Феникс          27    11    3    13    92:84        36
10. ЖМТ Пчелинчо27    9    4    14    78:123    31
11. САФ              27    8    6    13     95:104    30
12. Монди           27    8    2    17     74:108    26
13. Полис Юн     27    7    3    17     74:110    24
14. Сан Паоло    27    3    4    20     73:122    13
15. Кибиците    27    4    1    22     49:137    13
16. Трипъл Джъмп 27    3    0    24     41:148    9


ЕВМОЛПИЯ

VI КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Имхотел - КПР Дубъл    5:3
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Тракия    5    4    0    1    28:14    12
2. Ел Густо    5    4    0    1    19:13    12
3. ИМХОТЕП    5    4    0    1    31:13    12
4. Жога Бонито    5    2    1    2    18:13    7
5. КАРФУР    5    1    1    3    19:28    4
6. ФК Профилинк    5    1    1    3    17:34    4
7. КПР Дубъл    6    0    1    5    9:26     0

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Остана ли ви отпуск за ваканция през лятото?