Лозен навакса пасив от 3 гола

Спортните новини от Пазарджик и региона

Димитър КОМСИЙСКИ, "Пазарджишка Марица"
Отборът на Лозен взе точка при визитата си на Милеви скали(Семчинво) в среща от 4-тия кръг на южната „Б” ОФГ. Семчиновци поведоха до почивката с 3-0 след попадения на Васил Георгиев в 30-та минута, на Георги Калев в 35-та и на Ангел Стефанов в 40-тата. Зрители и домакини си мислеха, че мачът е вече решен, но след паузата лозенци се развихриха и стихнаха до ремито. В 55-та минута Васил Василев върна надеждите на гостите намалявайки резултата на 3-1. В 66-та минута Николай Чалъмов направи 3-2, а в 71-та минута Димитър Сарафски фиксира крайното 3-3. До последния съдийски сигнал мачът остана отворен като гостите дори пропуснаха шанса си да стигнат и до 3-те точки в този луд мач.