Куклен се опъна на Левски, но отнесе шестица ВИДЕО И ГАЛЕРИЯ

Атлетик (Куклен) даде здрав отпор на Левски за 40 минути, но след това рухна и отнесе загуба с 0:6. Левски очаквано се класира за 1/8-финалите за турнира за Купата на България. Почни цяло първо полувреме "сините" се лутаха и не се виждаше как ще вкарат гол. В 33-ата минута пък Джонджоров пропусна златен шанс да изведе своите. Той излезе сам срещу вратаря Кръстев, но стреля слабо в него.

Юношата на Локомотив Атанас Кабов вкара първия си гол с екипа на Левски в професионалния футбол, а други две попадения бяха дело на младия нападател Станислав Иванов. Головата си суша прекъсна Серджиу Буш, а Фелипе Нашименто също се разписа сред голмайсторите. Янко Гюзлев от Атлетик си вкара автогол.

В 40-ата минута Кабов засече центриране на Вашчук и откри, а малко след това Станислав Иванов удвои.
Силите на Атлетик свършиха, а след 60-ата минута Левски се забавляваше на терена. От 71-ата до 85-ата минута тимът от Куклен получи цели четири попадения, едно от които бе автогол.

Левски опита да вкара седми гол до края на мача, за да зарадва феновете на клуба с това символично за феновете число преди мача с ЦСКА, но до такъв не се стигна.

Атлетик (Куклен): 12.Димитър Георгиев, 4.Юлиян Романов , 13.Валександър Христев, 15.Янко Гюзлев , 11.Нерджиб Неджиб , 7.Никола Праматаров , 19.Васил Гуджев, 10.Шабан Османов (62  Иван Площаков), 17.Мирослав Кайраков, 8.Димитър Джонджуров, 9.Борислав Хаджиев
Резерви: Недялко Тръмборжиев, Георги Йотовски, Антонио Топалов, Георгиос Караянис, Веселин Филипов, Йордан Ковачев, Иван Площаков
Треньор: Веселин Филипов

Левски: 89.Николай Кръстев, 19.Милош Цветкович (77- Ивайло Найденов), 5.Холмар Ейолфсон, 22.Нуно Рейш, 4.Иван Горанов, 23.Кали Тиам, 20.Филипе Нашименто , 93.Атанас Кабов  (57- 99.Станислав Иванов ), 7.Паулиньо, 14.Богдан Вашчук, 9.Сержиу Буш  (68-  Ривалдиньо)