Хебърци с 2 победи и 1 загуба при юношите

Два успеха и една загуба записаха пазарджишките волейболисти на Хебър на старта на втория дял от шампионата при юношите старша възраст.

В първия си официален мач за 2019-та година хебърци надиграха с 3:0 като гости Родопа(Смолян). В отделните части – 27:29, 23:25 и 22:25.

Във втората си среща пазарджиклии се наложиха с 3:0 над Пан-волей от Панагюрище в областното дерби. Най-оспорвана в този мач беше първата част, завършила 26:24 за домакините. След това хебърци победиха с 25:20 и 25:22 в следващите два гейма.

Първата загуба за отбора от Пазарджик след подновяване на първенството нанесе лидерът в подреждането Виктория-волей(Пловдив), който надигра нашите като домакин с 3:0(26:24; 25:20 и 25:17).

В класирането след първите 3 пролетни кръга води Виктория с пълен актив от победи, следван от втория пловдивски тим Строител(4 успеха срещу 3 загуби) и Хебър с 4 победи и 4 неуспеха.

На последните 2 места в таблицата са Родопа(Смолян) и Пан-волей(Панагюрище).