64

Девет златни за Аеробика-АМД от "Купа АМД" през уикенда

Девет златни, 4 сребърни и 7 бронзови медала спечелиха състезателита на Спортен клуб "Аеробика-АМД" от второто издание на Националния турнир по спортна аеробика "Купа АМД". 

Над 260 състезатели от 9 спортни клуба мериха сили на  подиума в последното за първото полугодие състезание, включено в календара на Съюз по аеробика България.

Част от отбора заминава във вторник на поредния лагер преди последното им състезание - Световните игри в гр. Бирмингам САЩ.

Ето и медалистите от турнира през уикенда в залата на ТК "Локомотив 1926": 

КЛАС А

ВГ 15-17 г. Кат. "Индивидулано девойки": 1. Християна Златанова, 2. Ана-Мария Куманова

ВГ 15-17 г. Кат. "Смесени двойки": 1. Християна Златанова, Александър Мишинков

ВГ 15-17 г. Кат. "Тройки": 1. Радина Лулчева, Никол Черпокова, Моника Джамбова

ВГ 12-14 г. Кат. "Индивидулано девойки": 2 място Марина Тандова

ВГ 12-14 г. Кат. "Тройки": 1. Марина Тандова, Теодора Рибарова, Виктория Крушарска (от СК"Самоков")

ВГ 12-14 г. Кат. "Групи": 1. М. Тандова, Т. Рибарова,заедно със състезателките от СК "Мега спорт" Н.Запрянова, С.Лечева, М. Вълчева

ВГ 9-11 г. Кат. "Тройки": 3. Мария Черпокова, Ива Агова, Анна Пашова

ВГ 9-11 г. Кат. "Групи": 1. М. Черпокова, И. Агова, А.Пашова, В. Кутрянова, Д. Делчева

ВГ 7-8 г. Кат. "Индивиудлано момичета" : 2. Ивелина Рибарова, 3. Надежда Петкова

ВГ 7-8 г. Кат. "Тройкиа": 1. Ивелина Рибарова, Надежда Петкова, Боряна Цънцарова

КЛАС Б

ВГ 9-11. кат. "Индивидулано момчета: 1. Иван Гаров 

ВГ 9-11. кат. "Малка формация": 3. Иван Гаров, Мая Милкова  

ВГ 9-11. кат. "Голяма формация": 3. Катрин Димова, Николета Цанкова, Мая Милкова, Иванина Иванова, Анна Балева

ВГ 12-14 г. кат. "Голяма формация": 1. Елена Бенина, Величка Грозева, Никол Колева, Зорница Славова, Габриела Пърева

ВГ 15-17 г. кат. Индивидулано девойки": 2. Ана Мария Чакърова, 3. Виктория Черкезова

ВГ 15-17 г. кат. "Малка формация": 1. Ана Мария Чакърова, Виктория Черкезова 

КЛАС С

Групи 7-8 г.: 3. Касиопея Барганска, Валентина Грозева 

Групи 9-11 г.: 3. Мария Ватева, Стилияна Митева 

Отлично се представиха и най-малките ни състезатели от възрастова група 5-6 години, П. Вълева, Я.Кръстева, К.Кроежова, и.Костова, М.Грозева, С.Спасова, В.Илиева, които дебютираха за първи път на състезателният подиум и спечелиха златни медали и подаръци.

,

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Каква коалиция има най-голям шанс да спечели изборите на 2 октомври?