64

Цунамито Аеробика-АМД заля държавните в зала "Строител"

Състезателите на СК "Аеробика–АМД" спечелиха общо 17 златни, 6 сребърни и 5 бронзови медала от Държавни първенства по спортна аеробика клас А и клас Б, които се проведоха в пловдивската зала "Строител" този уикенд.

Общо 60 състезатели от клуба взеха участие в тях, като голяма част  успяха да се качат на почетната стълбичка.

Силните съчетания и отличната подготовка бяха в основата на големият успех, който отново доказа водещо място на АМД в спортната аеробика в България.

Ето и медалистите по класове, възрастови групи и категории:

КЛАС А Възрастова група „Мъже и жени“
Категория „Индивидуално жени“: 1 място – Борислава Иванова, 2 място – Алекс Ангелова
Категория „Индивидуално мъже“: 1 място – Христо Манолов
Категория „Смесени двойки“: 1 място – Ана-Мария Стоилова, Антонио Папазов, 2 място – Борислава Иванова, Христо Манолов
Категория „Тройки“: 1 място – Антонио Папазов, Дарина Пашова, заедно с Тихомир Баротев от СК “Виолена“

КЛАС А Възрастова група 15-17 години
Категория „Индивидуално девойки“: 1 място – Християна Златанова, 2 място – Радина Лулчева, 3 място – Никол Черпокова
Категория „Индивидуално юноши“: 1 място – Александър Мишинков
Категория „Смесени двойки“: 1 място – Християна Златанова, Александър Мишинков
Категория „Тройки“: 1 място – Радина Лулчева, Никол Черпокова, Ивайла Стамова
Категория „Групи“: 1 място – Х. Златанова, Р. Лулчева, Н. Черпокова, И. Стамова, М.Джамбова

КЛАС А Възрастова група 12-14 години
Категория „Индивидуално девойки“: 2 място – Теодора Рибарова, 3 място – Марина Тандова
Категория „Тройки“: 1 място – М.Тандова, Т.Рибарова, заедно с В. Крушарска от СК „Самоков“
Категория „Групи“: 1 място – М.Тандова, Т.Рибарова, заедно с Н.Запрянова, С. Лечева и М. Вълчева от СК „Мега спорт“

КЛАС А Възрастова група 9-11 години
Категория „Тройки“: 2 място – Мария Черпокова, Ива Агова, Ана Пашова
Категория „Групи“: 2 място – М. Черпокова, И. Агова, А. Пашова, Дилея Делчева, Ванеса Кутрянова

КЛАС А Възрастова група 7-8 години
Категория „Индивидуално момичета“: 1 място – Ивелина Рибарова
Категория „Тройки“: 1 място – Ивелина Рибарова, Надежда Петкова, Боряна Цънцарова

КЛАС Б Възрастова група 9-11 години
Категория „Индивидуално момчета“: 1 място – Иван Гаров
Категория „Малка формация“: 1 място – Иван Гаров, Мая Милкова, 3 място – Дари Навущанова, Зорница Ламбрева, Изабела Вранчева

КЛАС Б Възрастова група  12-14 години
Категория „Голяма формация“: 3 място – Елена Бенина, Зорница Славова, Никол Колева, Габриела Пърева, Величка Грозева

КЛАС Б Възрастова група 15-17 години
Категория „Индивидуално девойки“: 1 място – Ана Мария Чакърова, 3 място - Виктория Черкезова
Категория „Малка формация“: 1 място – А. Чакърова, В. Черкезова

След две седмици част от състезателите на клубът ще заминат за участие в силният Международен турнир BUCHAREST AEROBIC OPEN, който ще се проведе от 2 до 6 май в румънската столица.

Снимки: личен архив и Старт Фото

234595

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Коя дата е най-подходяща за национален празник на България?