Балкан и Чепинец се изпуснаха взаимно след 2:2

По едно полувреме разделиха тимовете на Балкан(Варвара) и Чепинец(Велинград) в дербито от 5-тия кръг на пазарджишка 4-та лига.

Чепинец беше без наказаните Д. Димитров, Ил. Иванов и В. Василев, но въпреки това дръпна с 0:2 до почивката след попадения на Димитър Тошкин - Божигол, който се разписа в 13-та и 34-та минути. Велинградчани имаха и още шансове за по-убедителна преднина, но го пропиляха.

След почивката домакините излязоха на терена много мобилизиран и успяха да стигнат до частичен обрат след две дузпи, реализирани от Иван Раленков – Героя в 58-та и 76-тата минути.

В края на срещата домакините имаха шанс дори за отбелязване на победен гол, но Фортуна не бе на страната на таранът Илиян Мирчев, чийто удари профучаха на педя от вратата на Чепинец.