Ас на Любимец пропуска мача в Асеновград

Според треньора на гостите Тошко Йорданов, съдиите в Кабиле е трябвало още през първото полувреме да прекратят мача

ЛЮБИМЕЦ,Марица
Голмайсторът на Любимец Венцислав Йорданов ще пропусне предстоящото гостуване на отбора си на стадион “Шипка” в Асеновград. Йорданов е наказан по доклад на съдиите, след мача с Ураган (Бояджик), който се състоя в Кабиле и завърши наравно 1:1. Юношата на Левски е наказан от Дисциплинарната комисия за една среща.
“Не сме виждали такова нещо, каквото се случи в Кабиле. Публиката влизаше на терена, псуваше съдиите. Разбрахме, че от ръководството на домакините са влизали в съдийската стая на полувремето. Съдиите явно се уплашиха, а имаха възможности на няколко пъти да прекратят мача. Не знам какво е написано в доклада, но щом Венци е наказан ще си понесе наказанието”. Това сподели с “Хасковска Марица”, старши треньорът на Любимец Тошко Йорданов.
Най-вероятно Йорданов, който вкара и попадението в Кабиле ще бъде заменен в атаката от Христо Дюлгеров. “Отиваме да играем футбол в Асеновград. Няма място за отпущане, няма какво да губим”, заяви още селекционерът на любимчани.
Венци Йорданов е бивш футболист на „Етър”. Юношата на „Левски” навремето започна кариерата си в мъжкия футбол именно при „виолетовите”, където игра до 2008 г. През същата година Йорданов преминава в Любимец, където изиграва няколко сезона. После с Лудогорец извоюва визи за „А” група./Марица/