2:0 - Добър вечер уважаеми зрители. Спите ли?

Добър вечер уважаеми зрители. Спите ли? Нема такъв футбол.

Царско село и Левски разстреляха и последната илюзия за феърплей, за принципни и безстрашни рефери! 0:2 за сините след 90-ата минута? А някой знае ли кои точно са тези сините? Тези, които ни карат да се червим след мач с анонимници от Кипър. Тези, които бият в нашето първенство защото трябва да бият и това се знае преди началото на мача. Не е ясно кой и какво знае, но фактът е, че на терена са пълни некадърници.

В Левски направиха селекция, докараха нов треньор, афишираха амбиции.

Те нали уж са нови, а пак са си същите.

Сините са на първо място и какво от това? Левски е много, много слаб отбор. Който не вярва, да гледа мача с Царско село, или онези с Ларнака.

Не ви ли омръзна да ви лъжат на дребно?

Събраха се преди първенството, раздадоха  телефонни номера, гарантираха прозрачност, а всичко си остава по старому. ОчевАдна дузпа за Царско село в края на мача при 0:0, а накрая нищо. Очеизбождащ фаул на Райнов срещу вратаря Чворович, но реферът отново си трае, за да стане 1:0 в 90-ата минута.

Колко пъти се повтаря старата история? Изхвърляме единия, прегръщаме втория.

Този вторият се казва Станимир Тренчев. Сладурът е млад, ще прогресира,  щом толкова от рано е дресиран. Само да си кажем - не го мъчете момчето, дайте такива мачове на старите муцуни. Просто няма да се налага да се чака до 90-ата минута.

Пак ли ще живееш в лъжа? Нема такава държава.

А ние тук си говорим за футбол. И за тоя  Станимир... сладур, ще расте.