13 титли за пловдивския кану-каяк от Държавното отборно на Гребната
- 17:26, 05.07.2021
- 17:48, 05.07.2021
- 3156
- 1
Общо 13 титли от Държавното отборно по кану-каяк спечелиха състезателите на пловдивските клубове Тракия и Чипилски. Надпреварата се проведе през уикенда на Гребния канал в Пловдив.
При мъжете Ангел Кодинов нямаше проблеми и спечели златото на 500 и 1000 метра. съотболничката му в Тракия Поля Петрова също спечели убедително на 500 метра, изпреварвайки втората Марияна Чилингирова (Асеновец) с близо 6 секунди.
Шампионите и резултатите на гребците от Пловдив и Асеновец:
Кану 1 1000 Мъже
1. КОДИНОВ Ангел (Тракия) 04:00.780, 2. ФЕДИШИН Михаил (Чипилски) 04:02.970, 3. КААДАН Мирослав (Чипилски) 04:09.320, 6. МЕГЛЕНЧЕВ Иван (Тракия) 04:28.480
Кану 1 500 Мъже
1. КОДИНОВ Ангел (Тракия) 01:55.600, 3. ФЕДИШИН Михаил (Чипилски) 01:58.590, 4. КААДАН Мирослав (Чипилски) 02:00.410, 6. КУЦЕВ Радослав (Асеновец) 02:08.320, 7. ДОНОВ Даниел (Тракия) 02:09.500, 9. ГОЧЕВ Кирил (Асеновец) 02:18.870
Кану 2 1000 Мъже
1. ЧИЛИНГИРОВ Тодор, ГОЧЕВ Кирил (Асеновец) 04:01.780, 2. МЕГЛЕНЧЕВ Иван, ДОНОВ Даниел (Тракия) 04:05.910, 4. ГЕНОВ Димитър, МАРКОВ Атанас (Тракия) 04:12.490, 5. АРГИРОВ Васил, БОЯДЖИЕВ Николай (Чипилски) 04:15.550, 6. ГРИГОРОВ Йордан, БАКЪРДЖИЕВ Георги (Асеновец) 04:16.360, 7. УЗУНОВ Николай, САБАХОВ Василен (Тракия) 04:19.770, 9. ДИМИТРОВ Асен, ВОДЕНИЧАРСКИ Христо (Академик) 04:32.390
Кану 2 500 Мъже
1. УЗУНОВ Николай, САБАХОВ Василен (Тракия) 01:53.930, 3. МИНЧЕВ Цветан, ЙОРДАНОВ Ивайло (Тракия) 01:56.870, 4. ГРИГОРОВ Делян, АХМЕДОВ Кенан (Асеновец) 01:57.620, 5. ГЕНОВ Димитър, МАРКОВ Атанас (Тракия) 01:58.400, 6. АРГИРОВ Васил, БОЯДЖИЕВ Николай (Чипилски) 01:59.440, 8. ГРИГОРОВ Йордан, БАКЪРДЖИЕВ Георги (Асеновец) 02:02.880
Kаяк 2 1000 Мъже
1. ГОРАС Александър, СИМЕОНОВ Преслав (Георги Демирев) 03:25.420, 3. ХРИСТОВ Бранимир, ХРИСТОВ Васил (Чипилски) 03:26.520
Каяк 1 1000 Жени
1. ГЕОРГИЕВА Йоана (Бдин) 04:12.130, 3. КАЦОВА Мария (Чипилски) 04:21.200, 5. ДУШЕВА Олимпия (Тракия) 04:23.760, 9. ВЪЛКОВА Вероника (Тракия) 06:04.980
Kаяк 2 1000 Жени
1. НЕДЕВА Даниела, ЦВЕТКОВА Ивона (Локомотив) 04:11.230, 2. КАЦОВА Мария, ЛЮБЕНОВА Вера (Чипилски) 04:14.610, 3. ПАНАЙОТОВА Йоана, ФИЛЕВА Габриела (Тракия) 04:20.580
Kаяк 2 500 Жени
1. НЕДЕВА Даниела, ЦВЕТКОВА Ивона (Локомотив) 02:01.270, 3. ПАНАЙОТОВА Йоана, ФИЛЕВА Габриела (Тракия) 02:06.040
Кану 1 500
1. ПЕТРОВА Поля (Тракия) 02:37.980, 2. ЧИЛИНГИРОВА Марияна (Асеновец) 02:43.520, 3. РАДОЙНОВА Радиана (Чипилски) 02:44.480, 4. ВЪЛКОВА Елена (Тракия) 02:51.700, 5. КАРААЛИЕВА Севинч (Асеновец) 03:11.210, 6. МЕКЕРЕШКА Нина (Тракия) 03:36.500, 7. КОСТОВА Габриела (Чипилски) 04:41.440
Каяк 1 500
1. ГЕОРГИЕВА Йоана (Бдин) 01:57.470, 2. ДУШЕВА Олимпия (Тракия) 02:00.810, 6. ЛЮБЕНОВА Вера (Чипилски) 02:20.460, 9. ВЪЛКОВА Вероника (Тракия) 02:37.600
Кану 2 500
1. ПЕТРОВА Поля, ВЪЛКОВА Елена (Тракия) 02:30.760, 2. КАРААЛИЕВА Севинч, ЧИЛИНГИРОВА Марияна (Асеновец) 02:40.340, 3. МЕКЕРЕШКА Нина, ЛЕСОВА Ирена (Тракия) 02:43.520, 4. РАДОЙНОВА Радиана, КОСТОВА Габриела (Чипилски) 02:47.400
Kаяк 2 1000 Юноши младша
1. ПЕТРОВ Герасим, ЦОНЕВ Радослав (Локомотив) 03:54.870, 7. ТАНЕВ Руслан, ХАЛАЧЕВ Кирил (Тракия) 04:11.560, 8. ЙОРДАНОВ Йордан, АНАСТАСОВ Иван (Асеновец) 04:15.670
Кану 1 1000 Юноши младша
1. ЧИЛИНГИРОВ Васил (Асеновец) 04:18.780, 3. ПЕТРОВ Димитър (Тракия) 04:40.660, 4. МИЛЕВ Георги (Асеновец) 04:42.540, 5. АХМЕДОВ Каан (Асеновец) 04:44.750, 8. ЦУКОВ Юлиян (Тракия) 04:53.460, 9. ЧЕТЕЛЯЗОВ Любомир (Тракия) 04:58.320
Каяк 1 1000 Юноши младша
1. ХРИСТОВ Валентин (Чипилски) 03:57.640, 5. ПЕТКОВ Станислав (Тракия) 04:10.680, 7. НИКОЛОВ Никола (Тракия) 04:20.660
Кану 2 1000 Юноши младша
1. ПЕТРОВ Димитър, ВИДОЛОВ Мартин (Тракия) 04:14.090, 2. ДИМИТРОВ Младен, МИЛЕВ Георги (Асеновец) 04:17.120, 4. ВЕЛКОВ Виктор, ЯНКОВ Димитър (Асеновец) 04:54.190, 7. ЧИФЛИГАРОВ Радослав, ГОСПОДИНОВ Александър (Асеновец) 05:44.060, 8. ТОДОРОВ Eмил, ПАНЧЕВ Тодор (Тракия) 06:28.400
Kаяк 2 500 Юноши младша
1. ПЕТКОВ Станислав, МЪСКОВ Симеон (Тракия) 01:42.660, 6. АНАСТАСОВ Иван, ЙОРДАНОВ Йордан (Асеновец) 01:56.630, 9. ТАНЕВ Руслан, ХАЛАЧЕВ Кирил (Тракия) 02:02.570
Кану 2 500 Юноши младша
1. ЦЕНОВ Владимир, ЧЕТЕЛЯЗОВ Любомир (Тракия) 02:02.020, 3. АХМЕДОВ Каан, ЯНКОВ Димитър (Асеновец) 02:15.150, 5. ВЕЛКОВ Виктор, ГОСПОДИНОВ Александър (Асеновец) 02:25.220, 8. ТОДОРОВ Eмил, ПАНЧЕВ Тодор (Тракия) 03:00.870, 9. ЧИФЛИГАРОВ Радослав, МИЛЕВ Йордан (Асеновец) 03:02.710
Каяк 1 500 Юноши младша
1. ХРИСТОВ Валентин (Чипилски) 01:50.490, 2. МЪСКОВ Симеон (Тракия) 01:53.620, 5. НИКОЛОВ Никола (Тракия) 01:57.640
Кану 1 500 Юноши младша
1. ЧИЛИНГИРОВ Васил (Асеновец) 02:03.660, 3 ВИДОЛОВ Мартин (Тракия) 02:12.330, 4. ЦУКОВ Юлиян (Тракия) 02:13.030, 5. ДИМИТРОВ Младен (Асеновец) 02:15.970, 6. ЦЕНОВ Владимир (Тракия) 02:16.640
Кану 2 500 Девойки младша
1. КОСТОВА Мария, АНГЕЛОВА Радостина (Тракия) 02:25.140, 2. РОДОЙНОВА Анастасия, ЗАГОРЧЕВА Павлина (Чипилски) 02:33.900, 3. ГОЧЕВА Вилиана, СПАСОВА Грациела (Асеновец) 03:18.650, 4. МУТИШЕВА Естефания, ИВАНОВА Радомира (Тракия) 03:43.230
Кану 1 500 Девойки
1. АНГЕЛОВА Радостина (Тракия) 02:34.040, 2. СПАСОВА Грациела (Асеновец) 02:51.190, 3. ЗАГОРЧЕВА Павлина (Чипилски) 02:53.720, 4. КОСТОВА Мария (Тракия) 02:54.880, 5. РОДОЙНОВА Анастасия (Чипилски) 03:06.330, 6. ИВАНОВА Радомира (Тракия) 03:57.360, 7. ГОЧЕВА Вилиана (Асеновец) 05:32.910
Каяк 1 1000 Девойки младша
1. МАРИНОВА Ива (Чипилски) 04:40.270, 4. КАВАРДЖИКОВА Татяна (Асеновец) 04:51.650
Каяк 1 500 Девойки младша
1. БЪЧВАРОВА Йоана (Локомотив) 02:11.510, 2. МАРИНОВА Ива (Чипилски) 02:12.610, 4. КАВАРДЖИКОВА Татяна (Асеновец) 02:16.510
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни