Хебър не прости и на Локо София за седма поредна в ББЛ А група, Запад

Хебър Локомотив София с 87:71 за седмата си поредна победа в ББЛ А група - Запад.

В залата на ЧСУ "Свети Георги" (София) пазарджиклии влязоха трудно в мача и загубиха първата четвърт с 25:14, но до почивката направиха пълен обрат до 41:36.

Най-висок коефициент от Хебър имаше Георги Кристев - 19 (16 точкщи, 7 борби, 5 систенции и 3 отнети тотпи). Юли Арабаджийски бе най-резултатен със 17 точки и 8 борби. 14 вкара Георги Бързаков, и 12 - Веселин Веселинов. Любопитното е, че всичи баскетболсти на Хебър отбелязаха точки.

Атанас Даракчиев отбеляза 17 точки за Локомотив, 14 вкара и Михаил Капитанов, 12 добави Асен Попов, и 10 - Иван Тилев.

Хебър - Локомотив София 87:71 (14:25, 27:11, 23:15, 23 20)

ХЕБЪР: 0. Георги Бързаков 14, 14. Георги Кръстев 16, 8. Юлий Арабаджийски 17, 23. Атанас Ангелов 8, 24. Веселин Веселинов 12 (9. Методи Илиев 8, 3. Станой Георгиев 5, 88. Паулин Жардим 2, 41. Велислав Гълъбов 2, 33. Любомир Недков 3)