Подай сигнал

Спартак Търнава загря с победа за битката с Локо

Спорт

от Дончо Донев 326 прегледа 0

Противникът на Локомотив Пловдив в Лига Европа Спартак (Търнава) загря с победа преди гостуването си на Лаута

. Словаците пристигат на “Лаута” в четвъртък, за да се изправят срещу “Смърфовете” в сблъсъка от втория предварителен кръг на Лига Европа. Денс те записаха успех с 2:0 в първия си мач за сезона в Суперлигата на Словакия срещу Серед.

Спартак стигна до победата с голове на Емир Халиловеч в 18-ата минута и на Богдан Митреа в 58-ата минута от дузпа.

Така отборът от Търнава ще пътува за България в приповдигнато настроение. Сблъсъкът с Локо е в четвъртък, 25 юли от 20:30 часа.