102

Треньорът на Добруджа: Заслужена победа на Хебър

Като "заслужена, с оглед показаното на терена", определи победата на Хебър с 2:0 над Добруджа, старши-треньорът на гостите Атанас Атанасов-Орела.

"През първото полувреме Хебър имаше превес. Аз мисля, че те са по-добрият от нас отбор на този етап. Ние се противопоставихме доколкото можахме, но допуснахме една много елементарна грешка в началото на втората част, от която те отбелязаха гол. След това при 1:0 имахме чиста ситуация да вкараме и да се върнем в мача, но не стана. Донякъде съм доволен от нашата игра в този мач. Лошото е, че пак проявихме една наша слабост – допускане на детински грешки в отбрана, от които ни отбелязват головете. Като цяло в този мач победи по-добрият отбор. В Хебър има добри футболисти и добра ротация. Ние очаквахме да бъдат точно така офанзивни и нашият шанс бе да ги хванем на контраатака. Получи се веднъж, но пропуснахме. Съдийството за мен бе перфектно. Остават ни 4 мача, в които трябва да бием два пъти за да останем във Втора лига. За нас мачът със Септември(Симитли) в сряда е своеобразен Рубикон. Бием ли, вече ще дишаме по-спокойно", сподели  Атанас Атансов.