102

Треньорът на ЦСКА 1948: Напълно заслужен успех на Хебър

Новият наставник на ЦСКА 1948 II Андрей Андреев отдаде заслуженото на Хебър, който победи неговият тим с 4:1 в мач от 12-тия кръг на Втора ПФЛ.

"Намирам победата на Хебър за напълно заслужена.  Имам само претенцията, че при резултат 2:1 за тях има същата ситуация за дузпа, но този път в наша полза, която съдията не ни даде. Така че този мач можеше да има и друг развой. След това получихме много бързо трети гол и стана почти невъзможно да се стигне до обрат.

Ние изпуснахме питомното след почивката. Аз казах на момчетата на полувремето, че Хебър започва винаги втората част много агресивно и натиска противника. Особено при негативен резултат за тях. Не успяхме обаче да издържим и бързо ни изравниха, което беше първо условие за обрата. Не искам да се оправдавам с малкото време за работа с момчетата. Реално аз съм от няколко дни в отбора, но колегите преди мен също са работили, така че това не е причината да не вземем нищо от мача с Хебър. Целите пред мен са да развиваме качествата на тези млади футболисти и да ги готвим за първия отбор", сподели Андреев.