102

Пожарната и Затвора ще играят финал на работническото

Отборите на Пожарната и Затвора ще се срещнат във финалния мач от работническия турнир по минифутбол за купата "13 века България". За 3-4-то място ще спорят "Ди Ес Смит" и "Костал".  Това стана ясно след изиграване на 1/2 финалите от традиционната есенна надпревара, която се провежда на Зоната на здравето.

В изиграните късно снощи полуфинални срещи до изненади не се стигна. Представителите на "Главна дирекция за изтърпяване на наказанията" победиха с  5:3 "Костал", а на свой ред Пожарната разби с 8:1 "Ди Ес Смит".

Финалите на състезанието ще се състоят през следващата седмица. Заради COVID пандемията и тази година турнирът по минифутбол се провежда в съкратен вариант с доста по-малко участници в сравнение с предишните му издания.