Оборище с чисто 3:0 над Ботев

Домакинска победа с 3:0 над Ботев(Ихтиман) записа футболния тим на Оборище в мач от 24-ия кръг на Югозападната трета лига. Срещата се игра на стадион „Орчо Войвода“ при слънчево време и добър терен.

Резултатът за „войводите“ бе открит още в началото на срещата след груба грешка в центъра на отбраната на Ботев.  Топката бе подадена на Васил Тачев, който миг по-късно се разписа във вратата на гостите за 1:0.

Вторият гол за Оборище падна в 55 минута на мача, когато след центриране на Венцислав Гурков се разписа капитанът на домакините Георги Нетов - 2:0. Отново той, в 74-та минута, оформи класическото 3:0, след асистенция на Георги Божилов.