Оборище измъкна точката в Разлог

Оборище завърши 2:2 при визитата си на Пирин(Разлог), в мач от 25-тия кръг на Трета ЮФЛ. Домакините повеждаха на два пъти, но панагюрци успяваха да се върнат в мача и в крайна сметка заслужиха точката в като цяло равностойния двубой.

Още 5-та минута Пирин поведе в резултата след точно изпълнение на Росен Падарев.
В 14-та обаче Даниел Бадев забоде топката в мрежата на домакините след удар от фаул. Втората част мина при същия сценарий. В 53-та минута бившия халф на Хебър Николай Хаджиниколов вкара за 2:1, но отново след изпълнение на пряк свободен удар в 78-та минута Даниел Бадев осигури точката за Оборище.