На сняг в Паталеница: Балкан сдаде първото място в Окръжната

Чико-Бунара оглави класирането на пазарджишката "А" ОФГ. Без да играят реално, бяжани се възползваха от второто поредно реми на досегашния водач в подреждането - Балкан(Варвара), който днес затъна на заснежения терен в Паталеница с 1:1 срещу местния Левски.

Чико пък взе служебно 3:0 срещу хвърлилият през седмицата пешкира ФК Лозен и така изпревари варварци с точка за лидерската позиция в Окръжната.

Загубилият изненадващо вчера в Мирянци с 1:0 Брацигово остава трети с 55 пункта и мач по-малко от Чико и Балкан.

На стадион "Васил Левски" в Паталеница имаше претенции за отлагане на мача, но в крайна сметка длъжностните лица прецениха срещата да се изиграе.

Още в 1-та минута домакините дръпнаха с 1:0 в резултата чрез Георги Ангов, но много скоро Балкан изравни чрез Темелко Зайков.

В този мач футболът отстъпи категорично на борбата и единоборствата, а тежкият терен затрудни до крайна степен 22-та, които в оставащите до края на срещата минути не успяха да си отбележат нов гол и двубоят завърши 1:1 за Чико-Бунара.