102

Митов: Уникална обстановка, поклон пред феновете ни

Старши-треньорът на Хебър Николай Митов, чието име на няколко пъти феновете скандираха мощно по време на мача с Лудогорец II, завършил с победното 2:1,  сподели, че именно публиката на отбора е направила уникална атмосферата на стадиона. „Хората по трибуните бяха наистина страхотни и играчите им се отблагодариха. И с играта, и с победата. За мен ние контролирахме през цялото време мача и резултата можеше да бъде още по-изразителен. И първото полувреме имахме своите ситуации, и след почивката при 2:1 особено изпуснахме уникални положения. Все пак ние играхме срещу отбор, събрал най-добрите млади футболисти на България, плюс бивш национал в лицето на Георги Терзиев и бразилецът Тиаго, който Лудогорец купи през зимата за милион и половина лева. Мисля, че се справихме прекрасно. Още от началото и до края на мача при нас нямаше напрежение от желанието да бием на всяка цена. Видях едни спокойни и уверени в силите си футболисти, които се раздадоха, за което им благодаря”, завърши Митов.