102

Митов: Срещу Краснодар II бяхме двулики

Старши-треньорът на ФК Хебър Николай Митов сподели причините за загубата на пазарджиклии с 2:5 от руския Краснодар II  в първата контрола от лагера в Анталия.

"В момента тренировките са тежки и затова давам на всеки по равно минути в контролите. Когато имаш претенции трябва да ги покажеш на терена, използвайки шанса си. А не да правиш това по кафетата или на маса. Първото полувреме беше много слабо за нас. Няма какво да го крием. Почти никой не мога да отлича до почивката. За себе си правя изводи. Второто полувреме видях другото лице на Хебър. В момента се готвим и до първия мач трябва да изчистим тези недъзи в играта. Надявам се получените контузии на Георги Търтов и Жак Пехливанов да не са от най-тежките, защото много им идва вече на тези момчета. Поуките ще си извлечем и в официалните мачове ще изглеждаме различно", заяви след края на срещата наставникът на хебърци.