Митов: Резултатът можеше да бъде и по-изразителен

Старши-треньорът на Хебър Николай Митов остана доволен от играта на своите след победното 2:1 над Созопол, но заяви, че е искал по-убедителен резултат, който да отговори на показаното от 22-та на терена.

"Хубаво е, че вкарахме рано гол. След това имахме и две положения. Исках да проявим повече търпение в контролирането на топката. След почивката играхме по-добре. Стигнахме до втори гол и пак проявихме слабост в реализицията на още попадения, които да направят победата ни солидна и като резултат, освен като игра. Изброих на прима виста 5-6 стопроцентови положения. Задължително бе да отбележим поне 2 от тях за да си решим мача. Не вкарахме трети гол, получихме ние такъв от дузпа и накрая не бяхме спокойни. При добрата игра, владеенето на топката искам да бъдем адекватни и като резултат. Ще работим върху това. Очаквах точно такава игра от Созопол. Затова исках да имаме силни флангови атаки и през втората част този замисъл сработи", заяви още наставникът на хебърци.