Какалов и Пангев дебютираха с победа за Чико

Чико - Бунара с новите попълнения Георги Какалов и Димитър Пангев стартира с победно с 3-0 като гост на Тракия(Пазарджик) пролетния полусезон в "А" РФГ - Пазарджик.

Бяжани създадоха доста голови положения през първото полувреме, но на два пъти гредата и няколко намеси на бившият национал Йордан Линков оставиха резултата 0-0 до 45-та минута, когато Георги Какалов с ювелирно изпълнение матира стражът на домакините за 0:1.

Втората част започна с положение за мирянчани, които  направиха много добра атака и техен футболист се оказа очи в очи с Димитър Пангев. Последния обаче отрази майсторски удара и остави резултата непременен.

При ответната атака ветеранът Георги Василев надскочи отбраната на Тракия и отбеляза втория гол в мача - 0:2.

Домакините опитаха да променят резултата, но бяха хванати на контраатака и след брилянтен пас на Какалов към Явор Въндев последния завърши резултатно атаката за крайното 3:0 в полза на Чико.