Хебър посяга към 3-те точки в Разлог

10-тият си мач от шампионата на волейболната Суперлига, Първа осмица ще изигра довечера пазарджишкият Хебър, който от 18 часа гостува в зала "Септември" на Пирин(Разлог).

Домакините в чийто редици са бившият волейболист на Хебър Александър Симеонов и екснационалът Красимир Гайдарски са последни в класирането на Първа осмица и в серия от 8 поредни загуби. В актива си пиринци имат само 1 точка(5:24 гейма).

На обратния полюс е Хебър, който държи убедително лидерската позиция с актив от 21 точки, формиран от 7 победи и 2 загуби и геймово съотношение 24:9.

В лагера на "тигрите" няма проблеми с контузени и болни състезатели и всички са на разположение на треньора Атанас Петров.