102

Хебър II отстъпи на лидера Балкан с 1:0 ВИДЕО

Дубълът на Хебър загуби с минималното 1:0 визитата си на водача във временното класиране на Трета ЮФЛ Балкан(Ботевград). Това бе осми успех за амбициозния тим на домакините от началото на първенството. Единствения гол за балканци падна още в 3-та минута. Негов автор стана Николай Цветков - Демона, който засече топката с глава след отлично центриране на Калоян Бонев.

Домакините имаха превес в играта в по-голямата част от мача, но така и не стигнаха до втори гол, което държа жива интригата до самия край. Тогава и хебърци имаха своите ситуации да попарят Балкан с изравнителен гол, но шансът бе на страната на ботевградчани.

В следващия 10-ти кръг идната събота Хебър II приема друг тим от челото - Витоша(Бистрица).

Стартов състав на Хебър II: Йосиф Киуан, Димитър Харизанов, Иван Дишков, Мартин Сечков(к), Милен Николов, Димитър Йовчев, Стилиян Тисовски, Богомил Божуркин, Стоян Сотиров, Ангел Генчев, Даниел Кадьов(Ангел Лачов, Николай Борисов, Филип Парутев, Петър Димитров, Мартин Георгиев)