Фокера: Пародия на футбол, а реферът бе неадекватен

Старши-треньорът на Хебър II Спас Гигов - Фокера изрази огорчението си от някои събития, съпътствали вчерашния мач на неговия тим в Сливница, загубен с 0:4 от местния Сливнишки герой.

"Това беше пълна пародия на футбол. До 35-та минута домакините нямаха нищо. Уплашиха момчетата ми, като на няколко пъти ги ритаха и удряха без топка. Ние имахме 3 чисти голови положения - на Кадьов и Ангел Генчев. В един момент се намеси главния съдия от Сандански. Първо изгони наш играч за нищо, а вместо само техният състезател дето удряше юмруци накъдето му падне. Те скочиха да бият и страничният съдия, след това отвънка от страната на съблекалните удариха и тръгнаха да шамаросват изгоненият Ангел Генчев и изплашиха момчетата. Второто полувреме изгони и Дишков. Пълна селяния и пародия на бг футбол", коментира Фокера, който допълни, че въпреки всичко не иска да се оправдава за тежката загуба.