Ексклузивно от Варвара: Мачът между Балкан и Левски е прекратен

Мачът между отборите на Балкан(Варвара) и Левски(Ракитово) е прекраген в 71-та минута при резултат 4:0 за домакините.

Прекият повод е групов протест на гостите срещу главния съдия Васил Лукаев, който се случи веднага след четвъртия гол във вратата на гостите. Според неофициална информация капитанът на Левски е повел груповия протест на своите срещу главния съдия Васил Лукаев. Пазарджишкият рефер и колегите му Енчо Златански и Петко Караджов заедно с дежурния делегат Асен Николов са се изтеглили веднага към корпуса със съблекалните, а в коридора Лукаев е надул свирката за край мача.

Към този момент не е ясна причината, отключила гнева на ракитовци.