Дубълът на Хебър загуби с 0:4 в Сливница

Дублиращият тим на Хебър загуби с 0:4 гостуването си на Сливнишки герой(Сливница). Срещата беше от 2-рия кръг на Трета ЮФЛ.

В 23-та минута главния съдия Йордан Воденичаров изгони от игра Ничо Ничев от Героя и Ангел Генчев от Хебър. Двамата бяха най-активни в здраво меле, изпъстрено от блъскане и  дърпане.  То обаче бе предшествано от груб фаул срещу Ангел Генчев. Съдията обаче не изгони защитника на домакините, след което на терена се отприщиха страстите.

Сливнинчани дръпнаха с 1:0 в резултата в 33-а минута, след като Марио Йорданов засече едно центриране отдясно и след лек рикушет топката се озова в мрежата на Йосиф Киуан за 1:0.

В края на полувремето сливничани удвоиха. След пробив по фланга Денислав Минчев центрира в наказателното поле на Хебър, където Мартин Костадинов и заби с глава топката неспасяемо за 2:0.

След почивката темпото на игра спадна, а Хебър остана в намален състав, след като и Иван Дишков бе отстранен от игра. Домакините затвърдиха победата си в заключителните акорди на мача. В 85-та минута Марио Йорданов изведе сам срещу вратаря Росен Виденов и младока бе безпогрешен за 3:0.

В последната минута Кристиян Николов фиксира с добавка крайното 4:0 за Героя.