Чико срази с 3-1 Величково

Отборът на Чико - Бунара победи с 3-1 гостите от Величково в мач от 19-тия кръг на "А" РФГ - Пазарджик.

Виктор Ноулис изведе Чико с 1-0 в самото начало на мача, след самостоятелен пробив. Гостите изравниха за 1-1 след хубав удар от 30 метра.

След това дойде и най-красивия момент в срещата - Георги Какалов с ювелирно изпълнение прехвърли вратаря на Величково за 2-1.

Чико отбеляза и 3-ти гол в самия край на полувремето, след колективна грешка в отбраната на величковци.

През второто полувреме темпото и качеството на игра спаднаха, двата отбора направиха по 4 смени и статуковото се запази до края.