102

Балкан започна пролетта с победа

Непознаващият загуба на точки лидер в класирането на "А" ОГ - Пазарджик тим на Балкан(Варвара) започна с победа втория дял от шампионата. На своя стадион варварци надиграха днес с 3:2 втория в подреждането Чепинец(Велинград) и увеличиха аванса си пред него на 11 пункта. Домакините взеха солиден аванс в резултата още през първото полувреме, когато вкараха два безответни гола. В 29-та минута Неделин Костадинов се разписа за 1:0, а 12 по-късно Иван Раленков - Героя го дублира за 2:0. Малко след подновяването на играта през втората част Неделин Костадинов реализира ново попадение за 3:0 . В 55-та минута той наказа колективна грешка в отбраната на гостите и успокои своите.

Чепинец успя да придаде по-почетен завършек на мача в самия край, когато в рамките на 2 минути - между 87-ата и 89-ата Валентин Чаушев и Ивелин Младенов фиксираха крайното 3:2 за Балкан.