„Компас 1994“ с куп медали от състезание през уикенда

В събота и неделя, горите и поляните край Старозагорски Минерални бани станаха арена на състезанията за Купите "Раднево" и "Марица изток". В надпреварата участваха 150 състезатели от 20 Клуба по ориентиране от страната.

КСО "Компас 1994" се състезава с 15 ориентировачи и в първия ден заслужи второ място в отборното класиране, а във втория ден - трето място, съобщи председателят му Тодор Стратиев.

В индивидуалното класиране най-добре по възрастови групи се представиха Данаил Йорданов и Никола Делчев от 12-годишните с първи места,  Енфун Ксиаопу- 14 г. и Мартин Минчев - 16 г. с трети места. Елица Ксиаопу- 12 г. и Христина Дюлгерова - 14 г. също бяха първи.

16-годишните Ивана Йорданова и Дияна Янева спечелиха първо и второ място, а Деяна Николова е втора в групата на Жени-Елит.Ветераните ни Росица Гаргова стана първа, а Николай Попов - трети в първия старт.