46

Близо 200 деца се включват в "Шарена ваканция" в Асеновград

Община Асеновград представя разпределението по групи и дейности в безплатната Лятна академия „Шарена ваканция”. 24-ти юни бе крайният срок за записване в програмата. Тази година на вниманието на родителите бяха предложени плуване, йога и „Ваканция в библиотеката” – часове по приложно изкуство. Община Асеновград отчита изключително висок интерес към академията.

Записаните за участие в различните активности деца са точно 177. Всички те от 1 юли (петък) ще имат възможността да се научат да плуват, да се раздвижат с йога и да развият таланта си в приложните изкуства. Плувците ще тренират на Градския плувен комплекс. Йога практиките ще се провеждат в залата над басейна. А приложните изкуства - в Градска библиотека "Паисий Хилендарски".

Участниците са разпределени по групи и е изготвен график на включените дейности в лятната академия. „Шарена ваканция” е насочена към деца от 7 г. до 13 г. и е с продължителност от 01.07.22 г. до 30.08.22 г. програмата е безплатна за всички деца, които са се записали, и се организира от община Асеновград, Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетни и непълнолетни (МКБППМН), Градска библиотека „Паисий Хилендарски” и Спортен клуб „Тритон Екстрийм.

Списък - плуване:

Класиране за плуване: I група - всеки понеделник от 09:00 ч. до 09:45 ч., Градски плувен комплекс:
1. Ния Иванова
2. Михаела Илиева
3. Мария Ганчева
4. Евгени Ганчев
5. Сечил Акахмед
6. Нелия Мимайлова
7. Дарина Посева
8. Мелек Кула
9. Станислава Тумбакова
10. Ърмак Емин
11. Никола Димов
12. Атанас Мавренчев
13. Антон Колев
14. Берфин Али
15. Евелин Кисова
16. Росица Парунева
17. Васил Вутов
18. Мартин Вутов
19. Симге Юсеин
20. Мехмет Боке
21. Петко Атанасов
22. Анна Даянова
23. Николай Атанасов
24. Йорданка Атанасова
25. Лорейн Георгова
26. Веселин Ковачев
27. Костадин Ковачев
28. Десислава Георгиева
29. Александра Янева
30. Миа Янакиева
31. Елена Янакиева
32. Десислава Димова
33. Иван Димов
34. Николета Николова
35. Никола Павлов
36. Никол Даскалова

Класиране за плуване: II група - всеки понеделник от 09:45 ч. до 10:30 ч., Градски плувен комплекс:
1. Ипек Яхо
2. Азад Халибрям
3. Мелек Халибрям
4. София Василева
5. Алевтина Кавецкая-Златева
6. Димитър Донев
7. Иван Петков
8. Денис Тасим
9. Димитър Кръстев
10. Валентина Сенина
11. Ива Динкова
12. Карина Вели
13. Катрин Лазарова
14. Адриян Лазаров
15. Лазарина Арабаджиева
16. Благовест Апостолов
17. Костадин Георгиев
18. Виктория Касабова
19. Димитър Радев
20. Надежда Гъгнева
21. Елена Гъгнева
22. Екатерина Радева
23. Дениз Шевкед
24. Християн Ушев
25. Стефани Ушева
26. Виктория Михайлова
27. Ива Запрянова
28. Йордан Солаков
29. Марио Асенов
30. Кристиан Линов
31. Лидия Захариева
32. Апостол Апостолов
33. Ивайла Йорданова
34. Димитър Пеевски
35. Виктория Драгоева
36. Мартин Драгоев
37. Елена Христова

Класиране за плуване: III група - всяка сряда от 09:00 ч. до 09:45 ч., Градски плувен комплекс:
1. Мирослава Чакърова
2. Никола Точев
3. Микаела Петкова
4. Богомил Петков
5. Марияна Авкова
6. Ангел Авков
7. Денис Халил
8. Иван Стефанов
9. Йоана Ангелова
10. Ивона Пачалиева
11. Кристина Младенова
12. Виктория Райнова
13. Алекс Салимехмед
14. Атанас Ангелов
15. Ваня Сакалийска
16. Мария Райкова
17. Азра Мехмед
18. Еда Емин
19. Божидар Димитров
20. Никола Димов
21. Веселина Илиева
22. Валери Илиев
23. Кристалина Антонова
24. Ивелина Антонова
25. Изабела Въргулева
26. Йорданка Бакарачева
27. Алек Муташов
28. Петър Дунчев
29. Георги Георгиев
30. Владимир Алексиев
31. Даниела Благоева
32. Сияна Василева
33. Езги Махмуд
34. Анастасия Ангелова
35. Габриела Ангелова
36. Александър Ушев

Класиране за плуване: IV група - всяка сряда от 09:45 ч. до 10:30 ч., Градски плувен комплекс:
1. Анилина Близнакова
2. Беатрис Иванова
3. Ралица Петрова
4. Валентин Корбетов
5. Димитър Чиликов
6. Велислав Чиликов
7. Стефани Янкова
8. Милен Атанасов
9. Васил Бояджиев
10. Георги Георгиев
11. Надежда Александрова
12. Николай Александров
13. Александра Атанасова
14. Благовеста Атанасова
15. Йоана Цонева
16. Мелиса Забунова
17. Беркай Емин
18. Моника Атанасова
19. Александра Атанасова
20. Елиф Махмуд
21. Дамла Реджепова
22. Дуюгу Реджепова
23. Георги Арнаудов
24. Борис Арнаудов
25. Веселин Рахов
26. Данаил Вюаньо
27. Цветелина Михова
28. Михаела Мазнева
29. Каталина Пейчева
30. Стефани Атанасова
31. Кристиан Пушкаров
32. Василена Раева
33. Ивайла Караданова
34. Габриела Господинова
35. Божидар Ставрев
36. Антония Жекова
37. Катрин Христова

Списък - йога:

Класиране за йога: I група - всеки вторник от 10:00 ч. до 10:45 ч., Зала за вдигане на тежести „Иван Веселинов“, улица “Спортист“, етаж II:
1. Мария Ганчева
2. Евгени Ганчев
3. Сечил Акахмед
4. Станислава Тумбакова
5. Берфин Али
6. Виктория Михайлова
7. Васил Вутов
8. Мартин Вутов
9. Симге Юсеин
10. Анна Даянова
11. Николай Атанасов
12. Йорданка Атанасова
13. Лорейн Георгова
14. Веселин Ковачев
15. Костадин Ковачев
16. Миа Янакиева
17. Елена Янакиева
18. Йорданка Михайлова
19. Никол Даскалова

Класиране за йога: II група - всеки вторник от 10:45 ч. до 11:30 ч., Зала за вдигане на тежести „Иван Веселинов“, улица “Спортист“, етаж II:
1. Десислава Димова
2. Ипек Яхо
3. Азад Халибрям
4. Мелек Халибрям
5. София Василева
6. Петя Топалова
7. Валентина Сенина
8. Ива Динкова
9. Карина Вели
10. Катрин Лазарова
11. Виктория Касабова
12. Димитър Радев
13. Екатерина Радева
14. Ана Николова
15. София Николова
16. Стефани Ушева
17. Назар Лощилин
18. Габриела Господинова
19. Никола Павлов
20. Ралица Петрова

Класиране за йога: III група - всеки петък от 10:00 ч. до 10:45 ч., Зала за вдигане на тежести „Иван Веселинов“, улица “Спортист“, етаж II:
1. Кристиан Линов
2. Лидия Захариева
3. Елица Кимилова
4. Денис Халил
5. Ивона Пачалиева
6. Денис Тасим
7. Азра Мехмед
8. Еда Емин
9. Веселина Илиева
10. Валери Илиев
11. Кристалина Антонова
12. Ивелина Антонова
13. Никол Виденова
14. Стефани Янкова
15. Кристин Янкова
16. Йорданка Бакарачева
17. Айдан Мехмедова
18. Ивайла Караданова
19. Никол Пожарлиева
20. Леа Вайтън

Класиране за йога: IV група - всеки петък от 10:45 ч. до 11:30 ч., Зала за вдигане на тежести „Иван Веселинов“, улица “Спортист“, етаж II:
1. Петър Дунчев
2. Георги Георгиев
3. Езги Махмуд
4. Анастасия Ангелова
5. Габриела Ангелова
6. Беатрис Иванова
7. Теодора Бодурова
8. Елиф Мюмюн
9. Весела Гешева
10. Анжела Минчева
11. Йоана Цонева
12. Елиф Махмуд
13. Дамла Реджепова
14. Дуюгу Реджепова
15. Данаил Вюаньо
16. Цветелина Михова
17. Михаела Мазнева
18. Дарина Посева
19. Десислава Гърделева
20. Симона Ангелова

Списък - "Ваканция в библиотеката":

Класиране за "Ваканция в библиотеката": всеки вторник и четвъртък от 10:00 ч., Градска библиотека "Паисий Хилендарски":
1. Ния Иванова
2. Михаела Илиева
3. Нелия Мимайлова
4. Ърмак Емин
5. Никола Димов
6. Атанас Мавренчев
7. Антон Колев
8. Берфин Али
9. Евелин Кисова
10. Назар Лощилин
11. Росица Парунева
12. Васил Вутов
13. Мартин Вутов
14. Симге Юсеин
15. Мехмет Боке
16. Петко Атанасов
17. Николай Атанасов
18. Йорданка Атанасова
19. Лорейн Георгова
20. Веселин Ковачев
21. Костадин Ковачев
22. Йоана Стефанова
23. Александра Янева
24. Миа Янакиева
25. Елена Янакиева
26. Ипек Яхо
27. Азад Халибрям
28. Мелек Халибрям
29. Илия Янков
30. Гергана Димитрова
31. Християн Димитров
32. Алевтина Кавецкая-Златева
33. Димитър Донев
34. Иван Петков
35. Денис Тасим
36. Петя Топалова
37. Димитър Кръстев
38. Магдалена Вълчанова
39. Аделина Вълчанова
40. Адриян Лазаров
41. Лазарина Арабаджиева
42. Димитър Радев
43. Екатерина Радева
44. Дениз Шевкед
45. Ана Николова
46. София Николова
47. Ива Запрянова
48. Йордан Солаков
49. Кристиан Линов
50. Лидия Захариева
51. Елица Кимилова
52. Димитър Пеевски
53. Виктория Драгоева
54. Мартин Драгоев
55. Никола Точев
56. Микаела Петкова
57. Богомил Петков
58. Марияна Авкова
59. Ангел Авков
60. Денис Халил
61. София Василева
62. Атанас Ангелов
63. Ваня Сакалийска
64. Мария Райкова
65. Азра Мехмед
66. Божидар Димитров
67. Никола Димов
68. Веселина Илиева
69. Валери Илиев
70. Кристалина Антонова
71. Ивелина Антонова
72. Никол Виденова
73. Елиф Мюмюн
74. Весела Гешева
75. Димитър Шаренков
76. Изабела Въргулева
77. Айдан Мехмедова
78. Севджан Мехмедова
79. Петър Дунчев
80. Георги Георгиев
81. София Димитрова
82. Владимир Алексиев
83. Даниела Благоева
84. Сияна Василева
85. Спас Токлев
86. Анилина Близнакова
87. Исак Ашиков
88. Георги Ангелов
89. Теодора Бодурова
90. Надежда Гъгнева
91. Елена Гъгнева
92. Анжела Минчева
93. Христина Каратанова
94. Милен Атанасов
95. Васил Бояджиев
96. Георги Георгиев
97. Надежда Александрова
98. Николай Александров
99. Александра Атанасова
100. Благовеста Атанасова
101. Йоана Цонева
102. Моника Атанасова
103. Александра Атанасова
104. Веселин Рахов
105. Данаил Вюаньо
106. Михаела Мазнева
107. Стефани Атанасова
108. Стоян Бекяров
109. Василена Раева
110. Ивайла Караданова
111. Габриела Господинова
112. Йорданка Михайлова
113. Елена Христова
114. Никол Пожарлиева
115. Никол Даскалова
116. Десислава Гърделева
117. Симона Ангелова
118. Леа Вайтън
119. Ралица Петрова

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Каква коалиция има най-голям шанс да спечели изборите на 2 октомври?