4020

Зловещ инцидент на АМ "Тракия" до Пловдив: Камион прегази мъж, в критично състояние е

Камион блъсна 57-годишен мъж на АМ "Тракия". Инцидентът станал в петък вечерта, съобщиха за "Марица" от полицията. Според предварителната информация, в района на 110 км на аутобана, в посока София, пострадалият се намирал в близост до спряна в аварийната лента кола. Изведнъж бил пометен от преминаващ камион с неустановени регистрация и шофьор.

Блъснатият бил транспортиран в болница в критично състояние. На място униформени извършили оглед. В сектор „Разследване на престъпления по транспорта“ било образувано досъдебно производство, като под наблюдението на Районната прокуратура са предприети необходимите действия за изясняване на всички факти и обстоятелства по случая.

В процеса на усилената работа на криминалистите е издирен въпросният тежкотоварен автомобил, а управлявалият го в момента на зверския инцидент, 67-годишен столичанин, бил задържан с полицейска заповед. Работата по документиране на досъдебното производство продължава, съобщиха още от полицията в града под тепетата. 

Оцени новината

Оцени новината
3/5 от 2 оценки
3/5 от 2 оценки

Анкета

Подкрепяте ли въвеждането на зони с ниски емисии в Пловдив?