3906

На косъм от трагедия! Дете падна в шахта в "Тракия"

Дете на около 6 години е паднало в необезопасена шахта в пловдивския квартал "Тракия". Инцидентът станал малко по-рано днес на метри от кметството, съобщиха за "Марица" от полицията в града под тепетата. 

На място след подаден сигнал се отзовали служители на реда, пожарникари, медици, както и представители на районната администрация. Детето било извадено невредимо от шахтата. Прегледано е на място от лекари, като е освободено за домашно лечение без никакви сериозни наранявания и с голяма уплаха. 

Полицаите са предприели действия да установят кой стопанисва въпросната шахта, за да му се потърси отговорност и да бъде обезопасена по най-бързия начин. "Малкият дявол", коментираха очевидци на случката.

Оцени новината

Оцени новината
4/5 от 4 оценки
4/5 от 4 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
7 коментара
инж. Конарев

инж. Конарев

12.02.2024 | 18:55

Това е районът, който управлява 12 години Лилипута, сега кмет на Пловдив, за нещастие на пловдивчани. Скоро подобни ями ще зейнат в целия град. Сваляйте го хора, докато не сте се изпотрепали. И друг път не оставяйте селяните от Тракия да определят кой да ви е кмет.

Отговори
4 4
„да поддържаме многостранността жива”

„да поддържаме многостранността жива”

13.02.2024 | 15:11

Не си никакъв инженер, а си прост продажен тъпарнар - платен ром-провокатор!

Отговори
0 0
Тя ШАХТАТА

Тя ШАХТАТА

12.02.2024 | 18:39

Е частна На Коцето Кмета Даже в кадастъра я има Ко ша разследват полюцайте мисирките Най много една полюция да им се случи в някоя лятна нощ полюцайска

Отговори
0 1
tutru

tutru

12.02.2024 | 17:14

Иcкaте ли луд ceкc за 2-3 часа, силни epeкции, яpки opгaзми, много cпepмa и повишен тeстoстеpoн! Toвa е подобрена формула на Виa.гpa сeгa е безoпаcнo на всяка възpаcт! Не пpопyскайтe шансa да направите своя ceкc незaбpавим===---> https://da.gd/menalfa

Отговори
1 5
Герб

Герб

12.02.2024 | 16:58

Нали при това човече Коцету всичко бе идеално в Тракия

Отговори
3 4
тъй тъй

тъй тъй

12.02.2024 | 18:36

Те лъжите на ГЕРБ проличават рано или късно ! Жалко е, че за сметка на поредната жертва - дете!

Отговори
1 2
Без думи!

Без думи!

12.02.2024 | 16:32

В града е пълен развал и безхаберие!На тези Калинки дето ни управляват им дай да позират пред медиите и да баламосват народа без да знаят и да правят необходимото за града!Само плащат едни стотици милиони без да има никаква добавена стойност за хората и ефект за града!Тези ще излязат по-големи бок лу ци и от предишните разбойници !

Отговори
9 4

Анкета

Подкрепяте ли въвеждането на зони с ниски емисии в Пловдив?