3906

Ученическа любов я държи в плен повече от 10 години: Кой е мъжът до хубавата Бесте Сабри? СНИМКИ

Ученическа любов я държи в плен повече от 10 години: Кой е мъжът до хубавата Бесте Сабри?

Младата водеща и приятелят ѝ Борислав се познават още от тийнейджъри

 

Новото лице на „Тази събота и неделя“ Бесте Сабри и приятелят ѝ Борислав са заедно от над десет години. Те се запознават като ученици в родния им Шумен. По онова време той тренира футбол в града, а след това влиза при юношите в националния отбор. Баща му и сега е наставник в града. Борислав обаче се отказва от спорта и сега се занимава с логистика в голяма строителна компания.

Бесте Сабри е с гаджето си от повече от 10 години - 3

 

„Бяхме заедно още преди да замина да следвам в Шотландия, но тя ни раздели. В Абърдийн бях с момче от Литва. Той дойде с мен в България, но пътищата ни се разминаха. После обща компания ни събра отново с приятеля ми от времето на гимназията. Сега пак сме заедно. Вече сме други като личности, надградили сме се с различни представи за живота в сравнение с тези от тийнейджърството. Вярвам, че като двойка вървим в правилната посока“, признава красавицата.

Двамата живеят под наем в столичния квартал „Манастирски ливади“ и обожават да пътуват. Бесте е отгледана от майка си Нели, която е учителка по биология и химия. Водещата е била едва на девет месеца, когато баща ѝ заминава за Турция, за да търси работа и не се връща обратно в България. Така двете остават сами, а момичето преминава през ада и рая.

 

Бесте Сабри е с гаджето си от повече от 10 години - 2

„С баща ми цял живот се опитваме да изграждаме мостове помежду си, които така и не се случиха“, споделя с тъга Бесте за отношенията с баща си Субхи Карадаг. В отглеждането на водещата помага и нейният дядо, който е бил начален учител 40 години, пише „Галерия“.

„Вуйна ми е в същата фамилна професия. И аз исках да поема по техните стъпки, представях си, че мога да се справя. После осъзнах, че се изискват огромна отговорност и търпение и се отказах да ставам учителка“, казва водещата. Фамилията съветва Бесте да запише право или медицина, тъй като били по-стабилни професии. Тя обаче избира журналистиката – прекалено любопитна е към света, фен е на динамиката и действието, а името ѝ в превод означава „сътворявам“.

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
6 коментара
На Бесте

На Бесте

18.01.2024 | 21:45

Гъзъго сърби . Бесте Сабри катерицата миризлива я сърби.

Отговори
2 2
Дядо

Дядо

18.01.2024 | 18:17

Дреме ми на рязаната паламарка . Тази с кво друго е известна освен със странното име.

Отговори
2 1
абе,

абе,

18.01.2024 | 12:53

Колко пъти вече жълтурски сайтове ще ни натрапват никого не интересуващато го битие и житие на госпоДжа Бесте?

Отговори
3 1
Баба

Баба

18.01.2024 | 12:35

И един голям праз за тази и нейната скапана любов.

Отговори
2 3
Бесте Сабри

Бесте Сабри

18.01.2024 | 12:55

Смотана бабка!

Отговори
3 0
Задължително

Задължително

18.01.2024 | 12:35

Го местиме и не се интересуваме от живота на някава си там.

Отговори
3 1

Анкета

Как оценявате новото редовно правителство "Желязков"?