Сестрата на Джордж Майкъл похарчила 40 млн. паунда за три години
- 23:45, 30.11.2022
- 852
- 0
Починалата през 2019 година сестра на Джордж Майкъл – Мелани, е оставила само 6,2 милиона паунда след смъртта си, показва разследване на „Дейли Мейл”.
Тя напусна този свят също като брат си навръх Коледа, но причината за смъртта й е диабетна кетоацидоза.
Странното, според медията е, че само три години по-рано тя и сестра й Йода са основни бенефициенти от завещанието на брат им, което бе за 97 милиона лири.
Партньорът на Джордж Майкъл – ливанският фризьор Фади Фауаз, не получи нищо от завещанието на певеца.
„Дайли Мейл” се чуди къде са отишли толкова пари само за три години. Мелани бе фризьорка, която не се е женила и няма деца. Не е оставила и завещание за наследените от брат си пари.
Дълги години тя беше до него в борбата му с наркотиците и алкохола. Британският „Мирър” припомня странното съвпадение, че поп иконата почина навръх Коледа през 2016, а сестра му на същия ден през 2019 година.
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни