Полина го побърка: Благой Георгиев втрещи с нова промяна
- 22:15, 14.12.2022
- 22:16, 14.12.2022
- 2579
- 1
Бившият мачо на футболния терен не спира с метаморфозите, а причината за тях е само една
Откакто има връзка с доста по-младата от него Поли, Благо Джизъса се е заел изключително сериозно с външния си вид. През последните месеци той се е боядисал, не спира да тренира, а от последната снимка, която качи, феновете предположиха, че дори се е подложил на разкрасителни процедури.
По всичко личи, че Джизъса е посетил и бръснар, тъй като брадата му също е оформена по нов начин. Последователите на бившия футболист дори забелязаха, че двамата с Поли са в еднакъв стил, а някои от тях предположиха, че стайлингът е именно нейно дело.
По време на връзката си със Златка Райкова татуираният плейбой бе доста напълнял, но сега се е стопил драстично. В светските среди се говори, че той е в много лоши отношения с бившата плеймейтка и тя дори не му дава да се вижда със сина си - Благойчо. Георгиев не общува и с рускинята Есмер Омерова, която също го дари с наследник преди 6 години. Наскоро тя сподели, че вече му е простила и е продължила напред. Джизъса е в прилични отношения само с гимнастичката Христина Витанова - майката на двете му най-големи деца, пише woman.bg.
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни
