1553

Лили смени стар любимец с млад жребец

Меракът умирал последен, казват старите хора. Да. Прави са.

Лили Иванова смени гримьора с по-млад негов колега и веднага с се похвали в социалните мрежи. От дълги години примата работи с Кирил Чалъков, дори се е случвало двамата да пеят заедно хитовете й.

колаж Телерлаф

Иконата обаче направи сесия в черно и бяло, дело на Костадин Кръстев – Коко. Грима постави Никола Флоридов. Той е любимец на фолк звездите, като Галена и Преслава му се доверяват на 1000 пр.

Това не е първата раздяла на примата с Чалъков. Няколко пъти тя го гонеше със съмнение, че пуска клюки за живота й. Но винаги го връщаше.

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
3 коментара
Лорд Музика

Лорд Музика

04.02.2023 | 13:45

Заглавието подвежда има двоен смисъл . Човек може да си помисли ,че има нов тъпкач . А не гримьор. И тази седмица Марица е на първо място със сведения за Лили.

Отговори
2 3
Калин

Калин

04.02.2023 | 11:10

Стига си се излагала прапрапрабабо,може да си била хит и да пееш уникално но поне се опитай да изглеждаш достойно нека те запомним с уважение.Обличаш се като психично болна така се и гримираш

Отговори
4 7
Музика до Калин

Музика до Калин

04.02.2023 | 13:43

Много яко и точно на място.

Отговори
3 2

Анкета

Кои партии и коалиции може да сформират правителство след вота на 2 април?