49

Кошмар надвисна над Зуека: Чуди се как да се спаси

Васил Василев - Зуека не може да си намери място и определено не може да се побере в кожата си. Измамата, която преди дни го извади извън строя, продължава да се вихри.

Няма как да не припомним, че вече близо 2 години Зуека не живее в България. Той захвърли актьорската си кариера и се отдаде на изкуството в Испания. Зуека се оказа огромен талант и започна да рисува, а картините му се продават скъпо из цял свят. 

Двамата с жена му естествено не разчитат само на неговите продажби, но са си отворили собствен бизнес в Испания, където доскоро бяха щастливи. 

Доскоро, защото преди седмица Зуека проплака, че е станал жертва на тежка измама. Мислейки си, че давайки гласност на случая, всичко ще приключи, актьорът се бе успокоил, но явно кошмарът му няма да го остави така лесно, пише show.blitz.bg. 

Оказва се, че измамата продължава да се вихри с пълна сила. 

Преди часове Зуека проплака, че отново фалшив профил се опитва да заблуждава последователите му и да измъква пари от тях за изкуството му. Ето какво точно пише Зеука: 

"Това е фалшив профил. Много прилича на моя, но не съм аз. А този човек има наглостта да изпраща лични съобщения от мое име!", пише Зуека, който в Инстаграм е zouek_art. Справка показа, че нелегитимният профил е със същия никнейм, но накрая има още една долна черта", жалва се актьорът.

 

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
9 коментара
Пуека

Пуека

14.03.2023 | 20:29

Този пишман бояджия ще го шиии бам в грозната му уста.След това ще го подам на жена му отзад

Отговори
2 5
Модерно изкуство

Модерно изкуство

14.03.2023 | 16:33

Самоук....!

Отговори
0 2
България

България

14.03.2023 | 09:51

Това е бъдещето на България. Бъдещето на вашите деца и внуци.Докато държава като България, респективно дава шанс на цигани,турци Арменци,така ще я карате.Народа сие виновен.

Отговори
14 1
Дии

Дии

13.03.2023 | 19:26

Тоя нали вече не е българин? Какво ме интересува някакъв си испанец дето си мисли че е художник?

Отговори
19 21
Сашо

Сашо

14.03.2023 | 12:57

Дии,ти като си българин,защо не отидеш на границата да спираш туземците??? И какво си направил за България,освен да избиваш комплекси тук??? Има Българи в чужбина,в пъти по Българи и от теб да знаеш... Пращал съм ...... пари за онко болни и нуждаещи се,а не плямпам тук глупости,но ти не си виновен,толкова ти е дала природата.

Отговори
11 3
Христо

Христо

14.03.2023 | 13:02

Сашо,ние в България освен да мразим и да завиждаме,друго не можем. Това е синдром,заразна болест е да знаеш и няма как да те разберат. Ти поне ,предполагам си се спасил от простотията и лакомията. Злобата им е храната,когато нямат нищо в сърцето и душата!

Отговори
11 0
Рачков го,, подигра,,

Рачков го,, подигра,,

13.03.2023 | 19:18

Къде е художника, забравих му името, боже, пуста старост..!

Отговори
18 8
Хайде

Хайде

13.03.2023 | 19:14

стига вече с тоя бастун

Отговори
19 8
Andrey

Andrey

13.03.2023 | 18:53

Значи всъщност Зуека е много добре, да не го мислим, така излиза от статията...

Отговори
20 2

Анкета

Кои партии и коалиции може да сформират правителство след вота на 2 април?