4232

Чашата преля! Евгени срина Ивка Бейбе, подигра се жестоко ВИДЕО

Скандалът между Ивка Бейбе и Евгени Генчев привлече значително обществено внимание

 

Репортерката Ивка Бейбе разбуни социалните мрежи, споделяйки, че е имала връзка с пианиста Евгени Генчев. Според нея, отношенията им приключили с изпратен от нея SMS. Повод за интимните ѝ разкрития стана пропускът на епизод от нейния подкаст за първи път от две години, в който Генчев трябвало да бъде гост. „Може би заради яйцата със съмнителен вкус, които му направих преди записа“, пошегува се варненката.

 
Евгени Генчев отрича и отвръща с песен

Само ден след твърденията на Ивка, Евгени Генчев категорично отрече да е имал връзка с нея. Пред „Телеграф“ той заяви:

„Грозно е да се изопачават нещата по този начин.“

Вместо да спре дотук, Генчев публикува подигравателна песен в социалните мрежи, насочена към репортерката. В нея той иронично описва ситуацията и „омлета“, за който Ивка спомена.

 

 
Реакцията на Ивка Бейбе

Репортерката не остана безучастна и отговори в Instagram:

„Радвам се, че съм муза.“
 

Вълна от хейт към Евгени Генчев

Песента на пианиста предизвика остри реакции в социалните мрежи. Последователите му я определиха като „грозна“ и „недопустима“. Сред коментарите под публикацията се четат мнения като:

„Доста долно от твоя страна.“
„Папи Ханс от Алиекспрес.“
„Тъжно и смешно едновременно.“

 


 



Скандалът между Ивка Бейбе и Евгени Генчев привлече значително обществено внимание. Докато едни подкрепят репортерката, други смятат, че Генчев е прекрачил границите с подигравателната си реакция. Как ще се развие ситуацията, предстои да разберем.

Анкета

Как оценявате новото редовно правителство "Желязков"?