Следвайте ни

Пълни резултати на пловдивските атлети от НШ под 18 г.

viber icon

Резулатите от представянето на пловдивските атлети на Националния шампионат по лека атлетика под 18 години, който се проведе през уикенда в софийската зала "Асикс Арена".

60 метра
юноши: 1. Христо Илиев Сливен 7.04, 2. Мартин Димитров Локомотив Пд 7.25 7.15, 12. Владимир Кирчев Галакси 7.55, 20. Любомир Илев Локомотив Пд 7.76, 34. Здравко Здравков Ботев Пд 7.91, 41. Кристиян Тахмизян Тракия 96 8.04, 45. Петър Кичуков Пълдин 8.41, 46. Ивайло Георгиев Тракия 8.42
девойки: 1. Радина Величкова Ботев Пд 7.84, 3. Александра Коларова Локомотив Пд 7.99, 20. Маргарита Костадинова Ботев Пд 8.46, 29. Александра Иванова Локомотив Пд 8.71, 33. Василена Гюлеметова Локомотив Пд 8.74, 37. Никол Сотирова Локомотив Пд 8.77, 38. Мария Кръстева Галакси 8.78, 39. Екатерина Йонова Галакси 8.79, 43. Катрин Самоковлиева Локомотив Пд 8.83, 45. Мария Здравкова Тракия 8.90, 47. Анелия Ненкова Галакси 8.91

200 метра
юноши: 1. Мартин Димитров Локомотив Пд 22.69 22.49, 9. Владимир Кирчев Галакси 24.27, 14. Любомир Илев Локомотив Пд 24.59, 38. Тодор Матанов Локомотив Пд 26.58, 43. Ивайло Георгиев Тракия 27.73, 44. Тодор Манчев Локомотив Пд 27.74
девойки: 1. Венеса Ханджийска АК-Джордан 26.25 25.82, 4. Александра Коларова Локомотив Пд 26.62 26.81, 6. Сияна Бръмбарова Енерджи Пд 26.79, 15. Веселина Димитрова Тракия 96 27.64, 21. Евгения Ангелова Локомотив Пд 28.24, 32. Лилия Димитрова Локомотив Пд 28.73, 38. Камелия Панчева Локомотив Пд 29.31, 45. Ваяна Синабова Локомотив Пд 29.51, 46. Ана-Габриела Радкова Локомотив Пд 29.58, 49. Александра Иванова Локомотив Пд 29.70, 50. Катрин Самоковлиева Локомотив Пд 29.75, 51. Екатерина Йонова Галакси 29.75

400 метра
юноши: 1. Стелян Мъглов Вая 94 Бургас 52.50, 7. Стоян Стаматов Тракия 54.46, 28. Петър Йончев Тракия 61.24, 34. Тодор Манчев Локомотив Пд 63.70
девойки: 1. Христина Спасова Атлетик Сф 58.72, 13. Камелия Панчева Локомотив Пд 64.74, 35. Ана-Габриела Радкова Локомотив Пд 72.83

800 метра
юноши: 1. Пламен Драганов ЛК Радио 999 1,58,81, 4. Стоян Стаматов Тракия 2,09,42, 12. Петър Йончев Тракия 2,20,07

3000 метра
девойки: ИК Лидия Заирова Тракия DNF

60 метра пр.
девойки: 1. Пламена Чакърова Ботев Пд 8.82, 4. Веселина Димитрова Тракия 96 9.31, 7. Пламена Тосева Тракия 96 9.55, 14. Деница Георгиева Тракия 96 10.51, 17. Петя Янчева Тракия 96 10.75, Пламена Миткова Локомотив Пд  DNF

Скок дължина
юноши: 1. Божидар Съръбоюков Хеброс Харманли 6.97, 2 . Васил Русенов Локомотив Пд 6.48, 6. Борислав Попгеоргиев Локомотив Пд 5.97, 11. Александър Жековски Пълдин 5.76, 13. Костадин Костов Галакси 5.79, 16. Данаил Христозов Пълдин 5.67, 20. Камен Калчев Галакси 5.59, 21. Петър Кичуков Пълдин 5.49, 25. Тодор Матанов Локомотив Пд 5.20
девойки: 1. Пламена Миткова Локомотив Пд 6.10, 2. Пламена Чакърова Ботев Пд 5.55, 3. Петя Бозукова Ботев Пд 5.53, 5. Радина Величкова Ботев Пд 5.25, 9. Евгения Ангелова Локомотив Пд 5.04, 10. Пламена Тосева Тракия 96 5.02, 11. Лилия Димитрова Локомотив Пд 5.02, 13. Сияна Бръмбарова Енерджи Пд 4.97, 16. Маргарита Костадинова Ботев Пд 4.88, 19. Надежда Враждева Ботев Пд 4.79, 20. Ива Кушинова Ботев Пд 4.71, 21. Елеонора Божинова Галакси 4.70, 24. Ваяна Синабова Локомотив Пд 4.48, 26. Мария Кръстева Галакси 4.33, 27. Магдалена Нешкова Ботев Пд 4.23, 29. Габриела Дянкова Пълдин 4.11, Мария Маджарова Локомотив Пд NM, Теодора Георгиева Локомотив Пд NM

Троен скок
юноши: 1. Васил Русенов Локомотив Пд 13.61, 3. Данаил Христозов Пълдин 13.15, 5. Костадин Костов Галакси 12.97, 6. Александър Жековски Пълдин 12.60, 11. Борислав Попгеоргиев Локомотив Пд 12.05, 13. Камен Калчев Галакси 11.73
девойки: 1. Александра Янева Сливен 12.25, 2. Надежда Враждева Ботев Пд 11.77, 3. Петя Бозукова Ботев Пд 11.57, 6. Ива Кушинова Ботев Пд 10.74, 9. Ивон Топчиева Галакси 10.32, 11. Габриела Дянкова Пълдин 9.81, Магдалена Нешкова Ботев Пд NM

Овчарски скок
юноши: 1. Виктор Ценков Бургас 98  390, 2.  Юлиян Минчев Тракия 96 370, 5. Мартин Неделев Тракия 96 320, 6. Ангел Бахчеванов Тракия 96 320, 7. Георги Боев Тракия 96 300, 8. Йордан Киров Тракия 96 280
девойки: 1. Стелияна Петкова  Приорити Спорт 260, 3. Кристияна Тодорова Тракия 96 220

Гюле
юноши: 1. Тодор Петров СКЛА Добрич 18.80, 13. Владимир Владимиров Тракия 96 12.22, 15. Кирил-Константин Стойчев Тракия 96 11.35
девойки: 1. Анастасия Маткова СК Виктория Варна 12.74, 10. Пламена Байрактарова Тракия 96 10.10, 12. Теодора Петроваа Тракия 8.96

4х200
юноши: 1. Вая 94 бургас 1.35.84, 2. Локомотив Пд 1.37.23
девойки: 1. Атлетик Сф 1.46.87, 2. Локомотив Пд 1.48.34, 5 Ботев Пд 1.50.38, 14. Галакси 2.01.47

Юлиян Ангелов

Юлиян Ангелов

Журналист - екип "Спорт"

Юлиян Ангелов от юни 1992 година работи в спортния екип на вестник "Марица". Към момента и за Спорт в marica.bg.   Още

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Какво ще се случи в България след изборите на 11 юли?