2 титли и 9 медала за свободняците от ДЛШ в Сливен

Общо 11 медала (2 титли) спечелиха борците на пловдивските тимове Атлетик и Локомотив от завършилото през уикенда Държавно-лично първенство по свободна борба за юноши в Сливен.

Момичетата от Атлетик Антония Колева (57 кг) и Мелис Карслъ (65 кг) спечелиха златни медали.
Айкан Сеид (Локомотив) бе туширан на финала в категория до 70 килограма от Никола Нейчев от на финала тушира Айкан Сеид (Локомотив). Младият борец на Армеец– ЦСКА се отказа от купата за най-техничен състезател, за да има стимул да бъде толкова убедителен на летния шампионат, колкото и сега.

С бронзови медали от шампионата са: СКБ Атлетик - Витория Колева 62кг, , Ралица Димитрова 50кг, Цветелина Дамянова 65кг и Виктор Тисов 61кг; Локомотив - Йордан Арнаудов 67 кг, Рафет Рашид 72 кг, Никола Димитров 82 кг, Ивайло Иванов 87 кг. Николай Марков категория до 130 завърши на 5 място.