Юве стигна до 1:1 с Милан в добавеното време

Отборите на Милан и Ювентус не излъчиха победител в първия мач помежду си от 1/2-финала за Купата на Италия. Срещата на “Джузепе Меаца” завърши при резултат 1:1. Домакините доминираха в мача и откриха резултата с попадение на Анте Ребич в 61-ата минута, а освен това пропуснаха и още няколко добри положения, като Джанлуиджи Буфон се прояви с няколко блестящи спасявания.

В самия край на мача обаче торинци получиха дузпа и Кристиано Роналдо изравни в 91-ата минута. По-лошата новина за Стефано Пиоли обаче е, че той няма да може да разчита на трима ключови играчи за реванша. Тео Ернандес получи червен картон, а от сметките отпадат и Златан Ибрахимович и Саму Кастийехо заради натрупани жълти картони, след като бяха предупредени официално от съдията в този мач за груби нарушения.