Марица удари Надежда Доброславци с 4:1

Марица постигна победа във втората си контролна среща през зимната си подготовка. "Жълто-сините" победиха с 4:1 състезаващия се в Трета лига - Югозападна група тим на Надежда (Доброславци).

В контролата взеха участие всички футболисти, които започнаха подготовка с маричани, както и доста юноши от школата на клуба. Милен Танчев вкара още в 1-ата минута, гостите изравниха в 18-ата, но Димитър Аврамов отбеляза втори гол за Марица в 23-ата минута.

През втората част подготвящият се с Марица Илиян Йорданов направи 3:1. Той избра да води подготовка с жълто-сините, докато се изяснят нещата около трансфера му. Крайното 4:1 оформи юношата Теодор Фърков в 70-та минута.

Контролната среща беше изключително полезна за треньорския щаб на маричани, които продължават да водят подготовка за пролетния дял на шампионата в Трета лига - Югоизточна група./Фейсбук страница на Марица