ЦСКА удари Локо от гол пасив на "Лаута"

Локомотив Пловдив загуби от ЦСКА-София с 1:2 на "Лаута" в мач от 30-ия кръг на Efbet лига. Заради проблеми с корона вирус в състава на черно-белите липсваха 7 човека от финала за Купата.

В 20-ата минута Луков изби с мъка далечен шут на Тиаго, после топката се от и от гредата. Осем по-късно Бусато изби в корнер далечен шут на Салинас.

Салинас се възползва от грешно разиграване в пеналта и вкара за 1:0 в 61-ата минута.

Тиаго израв и от дузпа в 80-ата минута, отседена за пресиле о нарушение в пеналта на Витанов. Бруно Акрапович получи жълт картон.

Али Соу вкара сам срещу Луков за 1:2 в петата минута от продължението. Попадението предизвика напрежение на официалната ложа. Стойчо Стоилов за малко не се сби с човек от Локомотив.

ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ - ЦСКА-София 1:1

1:0 Лукас Салинас 61, 1:1  Тиаго 80, 1:2 Али Соу 90+5

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ): 71. Луков, 5. Малембана, 4. Акиниеми, 25. Масоеро, 34. Витанов, 15. Пулиезе, 50. Томашевич, 44. Николаев, 16. Салинас, 23. Малонга, 61. Алмейда

ЦСКА-СОФИЯ:  13. Бусато, 28. Гълъбов, 11. Занев, 26. Антов, 3. Жеферсон, 18. Мазику, 15. Малинов, 17. Енрике, 20. Тиаго, 10. Евандро, 22. Соу